Hummus: przepis WH

Jak być piękną? Odpowiedzi na to pytanie możesz szukać w swojej... kuchni. Wypróbuj nasz prosty przepis na hummus  – libańską pastę z ciecierzycy – i dzięki wysokiej zawartości błonnika oraz niskiej kaloryczności tego dipu za jednym zamachem zadbaj i o swoją urodę, i o zdrowie. 

hummus, odżywianie fot. shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Dlaczego warto jeść hummus

To jest Twój oficjalny, certyfikowany dip zamiast bomby kalorycznej, jaką są gotowe, „kupne” dressingi. Hummus – z wysokim poziomem błonnika i niskim poziomem tłuszczów nasyconych i kalorii – doskonale pasuje do warzyw.

25% o tyle przyspieszysz metabolizm i przemodelowanie sylwetki, jeżeli rekomendowaną, dzienną dawkę białka rozłożysz w miarę równo na wszystkie pięć posiłków.

Przepis na hummus

  • 1 puszka ciecierzycy (400 g),
  • sok z 1 cytryny,
  • 2 łyżki oliwy z oliwek,
  • 1 łyżeczka zmielonego kuminu.

Aby go przygotować, wrzuć następujące składniki do robota kuchennego i miksuj, aż będą gładkie i kremowe: puszkę ciecierzycy (odsączoną), 1/3 puszki odlanej zalewy z ciecierzycy, sok z cytryny, oliwę z oliwek, zmielony kumin. Podawaj natychmiast lub przechowaj w lodówce do czasu, gdy będziesz chciała hummus podać.

Powyższy fragment artykuł pochodzi z wydania specjalnego WH "Bądź piękna nago". Przejdź na kolejna stronę, by dowiedzieć się więcej!

Aplikacja - „Bądź piękna nago”
Aplikacja - „Bądź piękna nago”

Dla tradycjonalistki – książka "Bądź piękna nago"

Wyniki ankiety przeprowadzonej na naszej stronie internetowej pokazały, że aż 79% kobiet ma jakieś zastrzeżenia co do swojego wyglądu. Chcemy zmienić takie nastawienie. Uwierz – żeby być piękną, musisz przede wszystkim polubić swoje ciało!

okładka, numer specjalny

Stąd pomysł na pierwszą książkę WH – „Bądź piękna nago”. To aż 256 stron i pięć rozdziałów, które zawierają szczegółowo rozpisany, 6-tygodniowy plan obejmujący dietę (pięć smacznych posiłków dziennie) i kompletny trening. A oprócz tego porady naszych specjalistów, którzy podpowiadają, jak wyglądać i myśleć o sobie lepiej.

Już teraz zamów książkę "Bądź piękna nago" z darmową przesyłką!

Dla gadżeciary – apka "Bądź piękna nago"

Jeśli wolisz mieć jadłospis i opis ćwiczeń zawsze pod ręką, nasza aplikacja to coś dla Ciebie! Ściągnij apkę "Bądź piękna nago" na swojego smartfona lub tablet i nie zastanawiaj się dłużej, jaki trening dziś wybrać, ile zrobić powtórzeń, co zjeść na śniadanie, a co na kolację. Poprowadzimy Cię za rękę i wyręczymy w podejmowaniu decyzji. Ty musisz podjąć tylko jedną: zabieram się za siebie!

Bądź piękna nago, aplikacja WH

Jak to działa?

Po zainstalowaniu musisz tylko wybrać pierwszy dzień i godzinę treningu. Od tej pory apka będzie Ci przypominać godzinę wcześniej o każdym zaplanowanym treningu. Oczywiście funkcję przypominania możesz w każdej chwili wyłączyć.

Jeśli przegapisz któryś z treningów, możesz zacząć plan od nowa albo ustawić datę początku o jeden dzień później niż pierwotnie. Plan treningowy możesz wyeksportować do kalendarza, żeby uniknąć przegapienia.

Po sześciu tygodniach takiego reżimu treningowego (nie martw się, są też dni wolne!) i starannie zaplanowanej diety poczujesz się we własnej skórze jak w najseksowniejszej kreacji.

Aplikacja "Bądź piękna nag"o działa na telefonach i tabletach z systemem iOS oraz Android.

Pobierz już teraz naszą aplikację:

WH

Zobacz również:
REKLAMA