Foodporn: inspiracje z Instagrama

Specjalnie dla Ciebie przekopujemy Instagram i wynajdujemy inspirujące perełki. W kategorii #foodporn zdecydowanie polecamy profil Phoebe Conway – 23-letniej studentki dietetyki i fotografki. Jej dania są nie tylko powalająco piękne, ale i zdrowe. Przejrzyj najciekawsze zdjęcia.

Phoebe Conway to 23-letnia Australijka, która prowadzi na Instagramie profil @pheebesfoods. Opublikowała na nim już ponad 2 tysiące zdjęć zdrowych i apetycznie wyglądających potraw. Zna się na rzeczy, bo od dwóch lat studiuje dietetykę. Jej profil obserwuje już ponad 100 tysięcy ludzi i jakoś wcale nas to nie dziwi. Zobacz najciekawsze zdjęcia i przekonaj się, że zdrowe jedzenie wygląda o niebo lepiej niż ociekający tłuszczem fast food.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
„W momentach kryzysu najważniejsze okazują się proste rzeczy. Tylko na nich warto się koncentrować, szukając elementów, które sprawiają radość i dają szczęście. Kiedy twój dotychczasowy świat się kończy, musisz nauczyć się go na nowo, jak dziecko”. O tym, jak udało jej się znów znaleźć w sobie radość życia, opowiada Agnieszka Woźniak-Starak.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA