[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
1779OCEŃ
3.7

Diety, które nie działają

Chciałabyś zrzucić parę kilogramów i uniknąć efektu jo-jo? Oto diety, które według naszego dietetyka powinnaś omijać szerokim łukiem. Pozbawiają organizm ważnych składników odżywczych i mogą powodować kłopoty ze zdrowiem. 

fot. shutterstock.com

Dietetyk Aneta Łańcuchowska radzi, których diet naprawdę nie warto stosować.

Dieta zgodna z grupą krwi

Jej autorzy twierdzą, że składniki pożywienia wchodzą w reakcje z antygenami, determinowanymi przez grupę krwi, wywołując reakcję obronną układu odpornościowego, a w konsekwencji alergie i nietolerancje pokarmowe. Szkopuł w tym, że teoria nie ma potwierdzenia w badaniach naukowych, a eliminacja produktów na podstawie grupy krwi może sprawić, że dieta nie dostarczy ważnych składników odżywczych. 

REKLAMA

Dieta ośmiogodzinna

Jej głównym założeniem jest jedzenie tylko w ciągu wyznaczonych ośmiu godzin w trakcie dnia, bez konieczności trzymania się ograniczeń co do rodzaju i ilości posiłków. Autorzy powołują się na naturalny rytm aktywności człowieka, za który kiedyś odpowiedzialne były wschody i zachody słońca.

Do zdrowego i skutecznego odchudzania konieczna jest jednak zbilansowana dieta, dostarczająca niezbędnych składników odżywczych. Jedzenie tego, na co mamy ochotę, bez ograniczeń, to najgorsze z zaleceń. Nie rekompensuje go to, że na diecie 8-godzinnej nie podjadamy wieczorem, ani w nocy.

To działa

Dieta 1500 kcal. Nie zostawimy Cię z dietami, które nie działają. Wejdź w zakładkę dieta 1500 kcal – znajdziesz tam odpowiednio zbilansowany tygodniowy plan żywieniowy, który pozwoli Ci schudnąć.

Sprawdź także, czy dieta SIRT, o której zrobiło się ostatnio głośno, jest faktycznie skuteczna.

WH 07-08/2016

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij