7 diet, które stosują gwiazdy

Niemal każda z nas chce się pozbyć nadmiernych krągłości i mieć zgrabne oraz zdrowe ciało. Celebrytkom szczególnie zależy na byciu w formie dlatego sprawdziliśmy, jakie diety stosują.

GettyImages
Kim Kardashian

Na widelec wzięliśmy siedem popularnych gwiazd. Zobacz, jakim dietom, zawdzięczają swoje nienaganne sylwetki.

REKLAMA

Kim Kardashian

Po urodzeniu córki North) przeszła na dietę, dzięki której osiągnęła obecną wagę. Mówimy o Diecie Atkinsa, która polega na na spożywaniu tłuszczów zwierzęcych oraz olejów roślinnych a liczba spożywanych kalorii nie może przekroczyć 2200.

GettyImages
Oprah Winfrey

Oprah Winfrey

Zakochana jest w niskokalorycznej diecie Weight Watchers. Nie ma w niej w zasadzie produktów zabronionych, ale wszystko co jemy, przeliczane jest na punkty, które nie są jednoznaczne z kaloriami. Ten system jest łatwiejszy niż tradycyjne liczenie kalorii.

GettyImages
Beyonce

Beyonce

Przygotowując się do tegorocznej Coachelli znów przeszła na 22-dniową, wegańską dietę oczyszczającą, którą opracowała kilka lat temu ze swoim wieloletnim trenerem Marco Borgesem.

Poznaj przepisy WH na dania wegańskie, które pozwolą Ci odkryć nie tylko smak, ale i siłę roślin. Świetne by zyskać więcej energii, odzyskać siły po treningu, bez zmartwienia o nadmiar kalorii i tłuszczów.

GettyImages
Hilary Duff

Hilary Duff

Codziennie rano pije łyk octu jabłkowego. To, że celebrytki rozpływają się nad nim z zachwytu wiemy nie od dziś. Sprawdziliśmy dokładnie, czy rzeczywiście warto go pić

GettyImages
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Sekretem pięknej figury Miley jest Dieta Paleo. Czy menu jaskiniowców to dobry pomysł na zgrabną sylwetkę? Jakie produkty zwolennicy Diety Paleo eliminują z talerza? Sprawdź jak skomponować jadłospis w prehistorycznym stylu.

GettyImages
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Jest zwolenniczką diety Whole 30. Choć, nie wprost, pisze o niej w swojej drugiej książce kucharskiej. Dieta Whole 30 trwa 30 dni. Jesz trzy posiłki dziennie, bez żadnych przekąsek. Możesz najadać się do syta, ale tylko ściśle określonymi produktami.

GettyImages
Alicia Vikander

Alicia Vikander

Marzysz o kształtach Lary Croft filmu Tomb Raider? Alicia przygotowując się do tej roli była na diecie ketogenicznej, czyli niskowęglowodanowej ale o dużej zawartości tłuszczu. Przyjrzeliśmy się zaletom, ale też wadą tej diety.

Zobacz też: Zaskakująca dieta Emily Ratajkowski

Zobacz również:
I znowu grudzień nas zaskoczył – na horyzoncie imprezy świąteczne i sylwester, a my musimy spłaszczyć brzuch w tydzień. Kto nigdy nie zaspał z wypracowaniem sylwetki na czas, niech pierwszy rzuci kettlem! Większość z nas w cuda oczywiście nie wierzy, ale czasami próby na ostatniej prostej dają całkiem niezłe efekty. Od czego trzeba zacząć?
ZOBACZ WIĘCEJ

REKLAMA

REKLAMA