Madonna w projektach polskiej kostiumografki

Magazyn „Vanity Fair” opublikował pierwszy europejski numer specjalny „Icon Issue” z Madonną na okładce. Gwiazda wystąpiła tam w gorsecie i koronie polskiej projektantki.

Madonna w projektach polskiej kostiumografki fot. yakub88 / Shutterstock.com

Korona i gorset od Katarzyny Konieczki

Madonna ostatnio obchodziła czterdziestolecie swojej kariery, ale nie odpuszcza i rusza w kolejną trasę koncertową, która będzie nosiła nazwę „The Celebration”. Z tej okazji piosenkarka pojawiła się także na, inspirowanej portretem Fridy Khalo, okładce kultowego magazynu „Vanity Fair”, gdzie ma na sobie ubrania światowej sławy projektantów, a w tym także Polki. Stylistka, Beę Åkerlund, do okładkowej sesji wykorzystała projekty m.in. Gucci, Dolce&Gabbana, Jeana-Paula Gaultiera, Johna Galliano dla Maison Margieli, a także Katarzyny Konieczki, która stworzyła charakterystyczne nakrycie głowy, przypominające koronę. W cover story Madonna pojawia się także w gorsecie zaprojektowanym przez sopocką kostiumografkę. 

Katarzyna Konieczka jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Na swoim koncie ma już liczne publikacje w magazynach modowych, m.in. w brytyjskim, włoskim i holenderskim wydaniu Vogue’a, a także i-D. Współpracowała również z gwiazdami takimi jak Lady Gaga czy Fergie. Tym razem to Madonna wystąpiła w jej projektach przed obiektywem duetu fotografów Luigi & Iango, a efekty sesji zdjęciowej dostępne są aż w trzech wydaniach „Vanity Fair: Icon Issue”: we Włoszech, Hiszpanii oraz Francji. 

ZOBACZ TEŻ: Bye, bye, palancie! 

REKLAMA