[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Bieg po Nowe Życie - relacja na żywo!

Kolejna edycja Biegu po Nowe Życie – społecznej inicjatywy wsparcia polskiej transplantologii –odbędzie się po raz pierwszy w formule online. Połączymy się z osobami po przeszczepieniu z kilkudziesięciu polskich miast. Transmisja online poniżej!

Bieg po nowe życie online

W ponad trzygodzinnej audycji na żywo, która rozpoczyna się 21 czerwca o 16:00 udział wezmą znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej i partnerzy projektu. Niezmiennie dla nas najważniejsze są osoby po przeszczepieniu, to o nich jest i dla nich maszeruje Bieg po Nowe Życie – podkreśla Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia.

Mamy już zgłoszenia kilkudziesięciu osób, które dzięki transplantacji otrzymały szansę na drugie życie. Wszyscy oni połączą się z nami w czasie transmisji, niektórzy na pewno pokażą nam swoje rodziny i przyjaciół, pozdrowią z miejsc, w których mieszkają z nadzieją, że planowany na październik warszawski Bieg po Nowe Życie wróci do formuły sprzed epidemii – tłumaczy Pilarz. Zachęcamy osoby po przeszczepieniu, by maszerowały z kijami do nordic walking w towarzystwie rodzin i przyjaciół w parkach, lasach, na skwerach i pokazały nam taki marsz w trakcie połączeń – dodaje.

REKLAMA

W nowej odsłonie Biegu po Nowe Życie zostaną przygotowane trzy studia telewizyjne: w Wiśle, która pełnić będzie rolę gospodarza Biegu, w Warszawie i Wrocławiu. W rozmowach z naszymi gośćmi będziemy poruszać tematy ważne dla polskiej transplantologii, nie zabraknie jednak tematów lżejszych – informuje Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador Biegu po Nowe Życie. Jedną z godzin przekazu wypełnią sztafety nordic walking, tym razem w formule symbolicznej, jednak nawiązującej do tradycji wydarzenia.

Women's Health wspiera transplantologię [stream]

We wrocławskim studio będzie też Joanna Dudzińska z Women's Health, Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health oraz Marek Dudziński, redaktor naczelny Runner's World pisujący również do MH. Zapraszamy:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA