12 tatuaży gwiazd, o których nie miałaś pojęcia

Wiele gwiazd z dumą chwali się każdym nowym tatuażem. Jest jednak również wiele tatuaży, których nie dostrzegamy na co dzień. Oto 12 tatuaży gwiazd, których mogłaś nie zauważyć.

Tatuaże gwiazd fot. shutterstock.com

Tatuaże gwiazd

 1. Megan Fox – surferski Yin Yang
 2. Jennifer Aniston – „11 11”
 3. Anne Hathaway – „M”
 4. Halle Berry – słonecznik
 5. Kaia Gerber – Anioł
 6. Lady Gaga – nuty „G-A-G-A”
 7. Jessica Alba – astrologiczne symbole
 8. Kylie Jenner – „STORMI”
 9. Rihanna – „Never a failure. Always a lesson”
 10. Hailey Bieber – serce
 11. Miley Cyrus – „Rock and roll"
 12. Dua Lipa – „ANGEL”

1. Megan Fox – surferski Yin Yang

Na nadgarstku aktorki widnieje symbol równowagi – Yin Yang. Tatuaż Megan Fox nie jest klasyczny – tworzą go dwie, przenikające się fale oceanu, które odwzorowują pasję gwiazdy do surfingu.

2. Jennifer Aniston – „11 11”

Jennifer Aniston ma dwa subtelne i nierzucające się w oczy tatuaże – jeden na stopie, a drugi na nadgarstku. Pierwszy z nich serialowa Rachel zrobiła po śmierci swojego ukochanego psa, który wabił się Norman. Drugi tatuaż również miał przypominać aktorce o pupilu, dlatego na jej nadgarstku pojawiła się data „11 11”. Jennifer wyjaśniła, że liczby nawiązują do roku, w którym zmarł jej pies (2011) oraz do jej daty urodzenia, czyli 11 lutego.

3. Anne Hathaway – „M”

Aktorka nigdy nie opowiedziała publicznie historii swojego tatuażu na nadgarstku. Pojawiają się pewne spekulacje, dotyczące znaczenia litery „M", ale to tylko plotki.

4. Halle Berry – słonecznik

Tatuaż w kształcie kwiatu słonecznika nie znalazł się nad pupą aktorki przypadkiem. Wcześniej widniało w tym miejscu imię jej pierwszego męża Davida Justice’a, które zostało zasłonięte kwiatem. Halle Berry wyjaśniła wybór słonecznika – „Wybrałam słonecznik, ponieważ kiedy nastaje ciemność, one się zamykają, aby się zregenerować”.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Tatuaż na wardze – czy jest bezpieczny?

5. Kaia Gerber – Anioł

Pierwszy tatuaż na ciele Kai Gerber pojawił się w 2018 roku. Dzisiaj ma już ich kilka, a są to m.in. niewielkie napisy, serce, kwiaty, a nawet pasujący tatuaż „solemate”, który zrobiła razem z Carą Delevingne. Każdy z tych tatuaży wykonany jest w podobnym, minimalistycznym stylu, ale nie wszystkie są często widoczne na zdjęciach modelki. Czy wiedziałyście, że córka Cindy Crawford ma wytatuowanego anioła na boku klatki piersiowej?

6. Lady Gaga – nuty „G-A-G-A”

Wiele tatuaży Lady Gagi nawiązuje do muzyki – również ten na przedramieniu. Gwiazda ma już wytatuowaną trąbkę, klucz wiolinowy, portret Davida Bowiego, ale znalazło się również miejsce na pięciolinię z nutami, które składają się na „G-A-G-A”. Początkowo tatuaż wykonany został z błędem, ponieważ zamiast pięciu linii, zostały wytatuowane tylko cztery. Na szczęście problem został szybko zażegnany.

7. Jessica Alba – astrologiczne symbole

Jessica Alba ma wytatuowane trzy konstelacje, które nawiązują do znaków zodiaku jej dzieci: Honor – bliźnięta, Haven – lew i Hayes – koziorożec. Wszystkie tatuaże wykonał znany artysta Doctor Woo.

8. Kylie Jenner – „STORMI"

Kylie Jenner przypieczętowała na zawsze swoją miłość do córki Stormi Webster. Tatuaż na prawej ręce amerykańskiej celebrytki to minimalistyczny napis „STORMI”, czyli imię córki Kylie oraz Travisa Scotta. Tatuaż został przygotowany przez artystę JonBoy, który wykonywał również tatuaże między innymi Kendall Jenner, Selenie Gomez czy Hailey Bieber. 

SPRAWDŹ: Tatuaż na bliźnie nie zawsze ma ją zakrywać

9. Rihanna – „Never a failure. Always a lesson”

Wszyscy widzieliśmy egipską boginię wytatuowaną na klatce piersiowej Rihanny kilka lat temu. Tym razem uwagę kierujemy w stronę obojczyka piosenkarki, gdzie widnieje motywacyjny napis „Never a failure. Always a lesson”, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza „Nigdy porażka. Zawsze lekcja”. Rihanna zdradziła tatuażyście, że jest to jej życiowe motto.

10. Hailey Bieber – serce

Tatuaże Hailey, których ma już kilka w swojej kolekcji, łatwo nie zauważyć, bo zwykle są mało widoczne i subtelne. Żona Justina Biebera wyjaśniła, że podobają jej się małe, delikatne tatuaże, które wcale nie muszą nic oznaczać. I tak było z sercem, które Hailey wytatuowała sobie na obojczyku – nic nie symbolizuje i nie ma dopisanej do siebie żadnej historii. Jest po prostu dodatkową ozdobą.

11. Miley Cyrus – „Rock n roll”

Jak zapewne wiesz, Miley Cyrus uwielbia tatuaże, więc zebrała ich już całkiem sporo. Jednak nie zawsze wszystkie eksponuje. Widziałyście już tatuaż w kształcie przebitego szablą serca na ramieniu piosenkarki? Nie jest to zwykłe serce – odwzorowuje jej szaloną osobowość, stąd dopisek „Rock n roll”. Fani Miley doszukują się również głębszej symboliki związanej z jej życiem miłosnym. Jednak gwiazda nie potwierdziła takich informacji.  

12. Dua Lipa – „ANGEL”

Pierwszy tatuaż „Sunny Hill”, który nawiązywał do jej domu w Kosowie, zrobiła 7 lat temu. Później szybko pojawiały się nowe – każdy o innej symbolice. Piosenkarka najczęściej decydowała się na tatuaże na rękach, a jednym z nich był napis na ramieniu „ANGEL”, który stworzył Sean from Texas w 2016 roku.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck - historia związku Bennifer

REKLAMA