SIłA jest sexy

Doceń swoje ciało za to, co potrafi, nie za wygląd. Tak jak nasze ambasadorki, które przeszły długą drogę od braku pewności siebie do akceptacji własnego ciała i drzemiącej w nim siły.

Dołącz do naszej akcji

Ambasadorki

Kiedyś miały problem z samoakceptacją. Dzisiaj stanęły nago przed obiektywem Dominiki Cudy, inicjatorki akcji „Fake off! I am perfect”, Wiedziały, że nie będzie poprawiania w komputerze. Ale dzisiaj niczego już nie chcą poprawiać.

Katarzyna Bigos

Trenerka personalna, influencerka, pomaga młodym mamom wrócić do formy w racjonalny sposób. Ikona akcji „Fake off! I am perfect!”, w której pozwoliła się sfotografować miesiąc po urodzeniu córeczki i pokazać zdjęcie bez żadnego retuszu.

Zobacz więcej
Katarzyna Bigos
Gabriela Migała
Gabriela Migała

Zdobywczyni tytułu The Fittest Woman in Poland 2017 i 2018. Przez 7 lat trenowała tenis, po czym przez przypadek, w 2014 roku, trafiła na zajęcia crossfitu. Już 2 lata później została uznana za jedną z trzech najsilniejszych nastolatek na świecie.

Zobacz więcej
Joanna Cesarz

Zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu organizowanego przez telewizję Polsat w 2017 roku „Supermodelka Plus Size”. Jej pełne kształty, uroda i seksapil sprawiły, że od razu została okrzyknięta polską Monicą Bellucci.

Zobacz więcej
Joanna Cesarz
Kaja Funez
Kaja Funez-Sokoła

Obecnie psycholożka, dawniej modelka. Kariera modelki zamiast do poczucia spełnienia zawiodła ją do anoreksji. Postanowiła wywrócić swoje życie do góry nogami – wróciła do Polski, skończyła psychologię i zaczęła specjalizować się w terapii uzależnień.

Zobacz więcej
Natalia Pieczuro

Tancerka, choreografka, performerka. Studiowała m.in. w SEAD (Salzburg Experimental Academy of Dance). Jej praca pedagoga jest silnie ugruntowana praktyką Fighting Monkey, której uczy adeptów tańca na całym świecie.

Zobacz więcej
Natalia Pieczuro
Kinga Kapczuk
Kinga Kapczuk

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania stylistka paznokci, założycielka jednego z najmodniejszych miejsc w Warszawie – salonu pielęgnacji paznokci Nail Ink, którego klientkami są kobiety z pierwszych stron gazet.

Zobacz więcej

#WHSTRONG
#FAKEOFF
#WHJESTEMSILNA

Dziewczyny, czas skończyć z traktowaniem własnego ciała jak wroga. Czas skończyć z porównywaniem go z wyretuszowanymi fotami z Insta, z maltretowaniem go dietami i obwinianiem za psychicznego doła. Od dzisiaj dobrze je karmimy, dajemy mu odpowiednią dawkę ruchu, smarujemy pachnidłami i doceniamy za to, co potrafi. Ciało dobrze traktowane odwdzięczy się sprawnością, zdrowiem i pięknym wyglądem. Dołącz do naszej akcji i weź udział w konkursie. Do wygrania profesjonalna sesja u znanej fotografki Dominiki Cudy.

Dołącz do nas

Naga prawda
na świecie

W akcji „Naga prawda o kobietach” biorą udział edycje WH z całego świata – od USA, przez RPA, po UK i Niemcy. Bo na całym świecie kobiety mają ten sam problem - zbyt krytyczny stosunek do własnego ciała. Na okładkach wszystkich edycji pojawi się amerykańska aktorka i tancerka Jenna Dewan, znana z takich filmów i seriali jak: „Step up – Taniec zmysłów”, „Wytańczyć marzenia” czy „Czarownice z East Endu”.