[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

SPORT

Tu przede wszystkim liczy się wygoda i funkcjonalność. W sportowych strojach kąpielowych nie ma zbyt wielu zdobień, dlatego postaw na zdecydowany kolor, w którym Ci do twarzy. Pływasz? Najlepszy będzie jednoczęściowy kostium dobrze opinający sylwetkę. Grasz w siatkówkę? Wybierz bikini.

Zalando

Wysportowane dziewczyny dobrze wiedzą, że gra w siatkówkę plażową to niezawodny sposób na przyciąganie męskich spojrzeń. Gra w bikini nie tylko gwarantuje towarzyski sukces - również doskonale rzeźbi mięśnie (spróbuj wybić się do piłki na piasku), pozwala złapać piękną i równą opaleniznę oraz powoduje wyrzut endorfin natychmiast poprawiających nastrój. Do prostych sportowych fasonów najlepiej pasują czapeczki z daszkiem lub kolorowe bandany. Sportowe spodenki i T-shirt wystarczą, żeby prosto z plaży wyskoczyć do miasta na zasłużone lody. Proste okulary i zegarek sportowy dopełnią stylizację i podkreślą jej aktywny charakter.


Plecak PUMA

Plecak PUMA
149 zł
zalando.pl

Bikini ADIDAS PERFORMANCE

Bikini ADIDAS PERFORMANCE
159 zł
zalando.pl


Bluza ADIDAS PERFORMANCE

Bluza ADIDAS PERFORMANCE
249 zł
zalando.pl

klapki ADIDAS PERFORMANCE

Klapki ADIDAS PERFORMANCE
84 zł
zalando.pl


Torba sportowa UNDER ARMOUR

Torba sportowa UNDER ARMOUR
169 zł
zalando.pl

Klapki KAT MACONIE

Klapki KAT MACONIE
969 zł
zalando.pl


STYL SPORT

bluza TOPSHOP

189 zł
zalando.pl

kostium kąpielowy ADIDAS

249 zł
zalando.pl

top NIKE PERFORMANCE

139 zł
zalando.pl

okulary POLO RALPH LAUREN

559 zł
zalando.pl

zegarek SWATCH
305 zł
zalando.pl

buty NIKE PERFORMANCE
419 zł
zalando.pl

spodenki ADIDAS
179 zł
zalando.pl

klapki BILLABONG
74 zł
zalando.pl