[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
To będą najlepsze wakacje w życiu

Udane wakacje to połączenie aktywności, zabawy i wypoczynku, koniecznie w towarzystwie sprawdzonych przyjaciół. Ale dla kobiet liczy się jeszcze jeden element, otóż nareszcie mamy możliwość pokazania się w strojach trochę bardziej fantazyjnych niż te codzienne, w których chodzimy do pracy. To dlatego tak starannie kompletujemy garderobę przed wyjazdem. Bez tego wakacje po prostu nie mogą się udać.

Zalando

BOHO

To ulubiony styl nowojorskich modniś, ale od wielu sezonów znajduje swoje entuzjastki poza granicami Manhattanu. Uwielbiany zarówno przez modelki, aktorki, jak i tzw. dziewczyny z sąsiedztwa. Dlaczego? Bo jest uniwersalny, latem sprawdza się wszędzie - w wielkim mieście, jak i na dzikiej plaży.

Zalando

SPORT

Tu przede wszystkim liczy się wygoda i funkcjonalność. W sportowych strojach kąpielowych nie ma zbyt wielu zdobień, dlatego postaw na zdecydowany kolor, w którym Ci do twarzy. Pływasz? Najlepszy będzie jednoczęściowy kostium dobrze opinający sylwetkę. Grasz w siatkówkę? Wybierz bikini.

Zalando

RELAKS

Nadszedł czas na wymarzone wakacje. Kapelusze z szerokim rondem, jednoczęściowe kostiumy, wyplatane koszyki, wyraziste kolory. Leżak, książka i kolorowy drink. To jest ten moment, na który czekałaś cały pracowity rok. To czas, kiedy możesz się poczuć superkobietą.