[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
To będą najlepsze wakacje w życiu

Udane wakacje to połączenie aktywności, zabawy i wypoczynku, koniecznie w towarzystwie sprawdzonych przyjaciół. Ale dla kobiet liczy się jeszcze jeden element, otóż nareszcie mamy możliwość pokazania się w strojach trochę bardziej fantazyjnych niż te codzienne, w których chodzimy do pracy. To dlatego tak starannie kompletujemy garderobę przed wyjazdem. Bez tego wakacje po prostu nie mogą się udać.

Zalando

BOHO

To ulubiony styl nowojorskich modniś, ale od wielu sezonów znajduje swoje entuzjastki poza granicami Manhattanu. Uwielbiany zarówno przez modelki, aktorki, jak i tzw. dziewczyny z sąsiedztwa. Dlaczego? Bo jest uniwersalny, latem sprawdza się wszędzie - w wielkim mieście, jak i na dzikiej plaży.

Zalando

SPORT

Tu przede wszystkim liczy się wygoda i funkcjonalność. W sportowych strojach kąpielowych nie ma zbyt wielu zdobień, dlatego postaw na zdecydowany kolor, w którym Ci do twarzy. Pływasz? Najlepszy będzie jednoczęściowy kostium dobrze opinający sylwetkę. Grasz w siatkówkę? Wybierz bikini.

Zalando

RELAKS

Nadszedł czas na wymarzone wakacje. Kapelusze z szerokim rondem, jednoczęściowe kostiumy, wyplatane koszyki, wyraziste kolory. Leżak, książka i kolorowy drink. To jest ten moment, na który czekałaś cały pracowity rok. To czas, kiedy możesz się poczuć superkobietą.