REKLAMA
PROMOCJA

Withings Sleep Analyzer – ach śpij, kochanie

Nauka ma coraz więcej dowodów, że odpowiednio długi i odpowiednio mocny sen jest niezbędnym warunkiem zdrowia. Zarówno tego psychicznego, co oczywiste, jak i tego fizycznego, co jeszcze do niedawna takie oczywiste nie było. Pytanie tylko, czy wiesz, jak śpisz?

Zdrowie pod kontrolą

Ciało człowieka zostało wyposażone w wiele systemów bezpieczeństwa – w końcu ewolucja ukształtowała nas zanim powstał NFZ – jednak, żeby działały one naprawdę skutecznie, musimy o to ciało zadbać. Zobacz, w jaki sposób.

Withings Scan Watch - zegarek, który Cię zbada

Niewiele jest rzeczy, które masz na sobie niemal non stop. Jedną z tych nielicznych może być zegarek Withings Scan Watch. I dobrze się składa, bo dzięki temu będzie mógł monitorować stan Twojego zdrowia 24 godziny na dobę. A przy okazji świetnie wyglądać. 

Termometr Withings Thermo - mierzenie temperatury również może być smart

W dążeniu do udoskonalania przedmiotów codziennego użytku konstruktorzy czasem zapędzają się w kozi róg i niepotrzebnie komplikują zwyczajne sprawy. Na szczęście lepsze nie zawsze jest wrogiem dobrego. Termometr Withings Thermo to przykład urządzenia, któremu dodanie funkcji smart wyraźnie posłużyło. 

Withings BPM Core - sprawdź sobie ciśnienie

Według różnych szacunków, od 8 do nawet 17 milionów Polaków ma za wysokie ciśnienie krwi. Z czego – jak oceniają eksperci Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego – nawet jedna trzecia nie ma pojęcia, że coś jest nie tak z ich układem krwionośnym. A przecież, żeby się dowiedzieć i zacząć przeciwdziałać, wystarczy sobie zmierzyć ciśnienie.

Withings Body Cardio - waga, która motywuje do ćwiczeń

Czasy, w których używaliśmy słowa „mądre” tylko w kontekście zegarków i telefonów, dawno minęły. Do grupy smart urządzeń zaliczają się teraz między innymi wagi, które, wbrew pozorom, potrafią znacznie więcej, niż tylko wprowadzić w kompleksy. Withings Body Cardio jest tego świetnym przykładem.