[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Wygraj pobyt na Rio Mare Academy

Lubisz ruch i dobre jedzenie? Przygotuj swoje ulubione danie z tuńczykiem Rio Mare w roli głównej, zrób zdjęcie i udostępnij je wraz z przepisem na swoich social mediach. Zyskasz szansę na udział w kulinarno-fitnessowym obozie Rio Mare Academy.

Rio Mare Academy

We wrześniu odbędzie się pierwsza edycja Rio Mare Academy. Będzie to trzydniowy kulinarno-fitnessowy obóz zorganizowany w Kołobrzegu przez Women’s Health Polska oraz markę Rio Mare. Ambasadorzy wydarzenia oraz redaktorzy Women’s Health zadbają o to, byś cały weekend spędziła aktywnie i z uśmiechem na twarzy. W planie przewidziano zajęcia fitness, warsztaty kulinarne Rio Mare, konsultacje z dietetykiem oraz Akademię Women’s Health prowadzoną przez redaktor naczelną magazynu. Gwarantujemy, że dobrego jedzenia, pozytywnej atmosfery i fitnessowych atrakcji nie zabraknie.

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Do zgarnięcia jest aż 12 miejsc, a zadanie jest banalnie proste.

Zasady konkursu

By przystąpić do udziału w konkursie wystarczy spełnić następujące warunki:

  1. Kupić puszkę tuńczyka marki Rio Mare.
  2. Przygotować na jego bazie swoją ulubioną potrawę.
  3. Zrobić zdjęcie, na którym znajdzie się przygotowane danie oraz produkt Rio Mare z widocznym logo marki.
  4. Udostępnić na Instagramie lub Facebooku zdjęcie wraz z przepisem otagowane hasztagiem #riomareacademy i z oznaczeniem @womenshealthpolska (na Instagramie) lub @Women's Health Polska (na Facebooku).

Redakcyjne jury będzie na bieżąco śledziło wpisy konkursowe, a zwycięzców poinformujemy o decyzji jury, dodając komentarz pod postem z prośbą o kontakt. Podczas wyboru laureatów weźmiemy pod uwagę kreatywność w kwestii popisów kulinarnych oraz aranżacji zdjęcia. Wybrane przepisy opublikujemy również na naszej stronie internetowej womenshealth.pl. 

Konkurs odbędzie się w 3 turach:

  1. Od 19 marca do 2 kwietnia (3 kwietnia ogłosimy pierwszych 4 zwycięzców)
  2. Od 3 kwietnia do 9 kwietnia (10 kwietnia ogłosimy kolejnych 4 zwycięzców)
  3. Od 10 do 16 kwietnia (17 kwietnia ogłosimy ostatnich 4 zwycięzców)

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.