REKLAMA
Kneipp Żele pod prysznic

Idealny żel pod prysznic - czyli jaki?

Kąpielowe upodobania Polek i Polaków nie są już dla nas tajemnicą. Na podstawie badania zleconego przez markę Kneipp, postanowiłyśmy wytypować najbardziej kompletny produkt do mycia ciała. Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie płynnej formy mydła? Oto odpowiedź.

Kneipp pielęgnacja stóp

Stopy biegacza. Jak o nie dbać?

Wszyscy znamy dwie najważniejsze zalety biegania: pozwala utrzymać sylwetkę i formę. Wzmacnia układ krwionośny, zmniejsza szkody wyrządzone przez stres, zmniejsza ryzyko zachorowania na alzheimera, chroni przed cukrzycą i przed wieloma innymi chorobami. Jest jednak takie miejsce na naszym ciele, które za te wszystkie dobrodziejstwa płaci. To stopy. Właśnie o nie musisz zadbać szczególnie.

Kneipp kryształki arnika

Arnika dla aktywnych dziewczyn

Nie musisz mieć romantycznej duszy, by pokochać te żółte kwiatki. Arnika górska to ceniona od wieków roślina o wielu wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych. Warto ją poznać bliżej, zwłaszcza jeśli lubisz aktywny styl życia.

Kneipp Żele pod prysznic

Poranny prysznic: Twój nowy rytuał relaksacyjny

Wstajesz rano, idziesz do łazienki, szybki prysznic, potem szybka kawa i szybciutko do pracy czy szkoły. Wszystko w pośpiechu, wszystko na ostatnią chwilę. A przecież tak niewiele trzeba, żeby zupełnie inaczej rozpocząć dzień – wystarczy zmienić niektóre codzienne czynności w minirytuały.