Hotel Bacówka Radawa & SPA**** - komfort blisko natury

Bacówka Radawa & SPA**** jest jednym z najszybciej rozwijających się hoteli w Polsce. Założony w maju 2017 roku, cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów. Przekonaj się dosłownie na własnej skórze, co znaczy komfort z dala od zgiełku miasta.

Melvit Fitcamp Bacówka

Kameralny obiekt, usytuowany w malowniczej, podkarpackiej Radawie przyciąga coraz większą ilość miłośników natury oraz luksusowego wypoczynku. Indywidualne podejście do każdego gościa – przede wszystkim najmłodszego – to wizytówka hotelu. Nazwa hotelu jest nieprzypadkowa – Bacówka Radawa & SPA **** powstała z zamiłowania do gór i podhalańskiego folkloru.

Właściciele obiektu, Joanna i Paweł Preisner, stworzyli hotel dla rodzin pragnących oderwać się od męczącej codzienności. - Ponieważ jestem mamą trójki wspaniałych urwisów, doskonale wiem, czego potrzebują rodzice i ich pociechy na wyjazdach. Tak naprawdę to Julka, Olek i Tosia stworzyli to miejsce. Doradzili, sprawdzili i podrzucili masę pomysłów, z których dzisiaj korzystają najmłodsi goście Bacówki Radawa & SPA****. To dzięki nim powstał dwumetrowy pluszak o imieniu Bacuś i paszporty, które dzieci wypełniają podczas pobytu. Na terenie hotelu znajdują się place zabaw, sala kinowa, w której mogą chrupać popcorn podczas wieczornego seansu oraz stado owieczek. Oprócz tego oferujemy też zabiegi SPA dla maluchów. Dbamy o odczucia dzieciaków w różnym wieku, a hotel rozwija się wraz z naszymi trzema dziećmi – mówi Joanna Preisner.

Hotel cieszy się niezwykłą popularnością, stając się dla gości drugim domem. Klimatyczna strefa SPA z basenem, nietypowe zabiegi – m.in. terapia sianem, wyśmienita kuchnia z naturalnych regionalnych produktów, serwowana w dwóch restauracjach Parzenica oraz Ferula. -Bardzo często słyszymy, że goście przyjeżdżają do nas z polecenia swoich znajomych. Oprócz części hotelowej, mamy dziewięć apartamentów zewnętrznych – całorocznych domków Modern Folk. Ponadto, w najbliższym czasie planujemy rozbudowę naszego obiektu. W sezonie wakacyjnym planujemy oddać do użytkowania kolejne trzynaście domków oraz szklarnię z ziołami, z której będą mogli korzystać goście. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę strefy atrakcji, sali multimedialnej oraz escape roomu – mówi Paweł Preisner.

Przyjedź i sama się przekonaj.