[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Fit & Food Camp
Ćwicz i gotuj z Women's Health i Melvit

Treningi pod okiem doświadczonych trenerów, warsztaty kulinarne, wykłady dietetyczne i spotkania z blogerami.
Zapisz się na obóz Fit&Food Camp 2018 i spędź z nami kilka niezwykłych dni na Podkarpaciu.

Termin: 10-13 września 2018 r.
Cena: 499 zł
Ilość miejsc ograniczona!


Dostaniesz od nas:
  • 3 noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Bacówka Radawa & SPA (pokoje dwuosobowe),
  • pełne wyżywienie,
  • dwa treningi dziennie,
  • warsztaty kulinarne - Maia Sobczak, Zabawa w gotowanie,
  • wykłady dietetyczne - Urszula Somow,
  • konsultacje trenerskie,
  • konsultacje dietetyczne,
  • koszulkę,
  • pakiet produktów Melvit.
Melvit Women's Health Bacówka
Melvit Fitcamp Rozkład zajęć

Fit&Food Camp - Co Cię tam czeka?

Spotkania, treningi, warsztaty, wykłady, tańce i dobra zabawa. Wyjedziesz naładowana nowymi umiejętnościami, energią i... wypoczęta. Zobacz, co Cię czeka.

Ula Somow, dietetyk

Urszula Somow - dietetyk

Absolwentka dietetyki na SGGW w Warszawie. Specjalizuje się w żywieniu sportowców oraz dietach roślinnych. Na Fit&Food Camp poprowadzi wykłady z dietetyki, doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości uczestniczek.

Melvit Fitcamp Maia Sobczak

Maia Sobczak z Qmamkasze.pl

Przygotowuje zdrowe, wzmacniające ciało i umysł receptury, leczy pysznym jedzeniem, fotografuje, pisze artykuły i książki, prowadzi wykłady, stylizuje kulinarnie. Na co dzień swoimi pasjami dzieli się na blogu Qmamkasze.pl, a na Fit&Food Camp poprowadzi warsztaty kulinarne.

Zabawa w Gotowanie

Zabawa w gotowanie

"Zabawa w gotowanie" to blog o tym, że kuchnia to nie miejsce tortur i przykrych obowiązków, tylko prawdziwy plac zabaw. I dla dorosłych, i dla dzieci. Na obozie będzie się można o tym przekonać naocznie podczas warsztatów. 

Oktawian Zagórski

Oktawian Zagórski

Wokalista, instruktor Hip-Hop, Fitness & Zumba® Fitness. Sport jest dla niego rekreacją i świetną zabawą. Na Fit & Food Camp tanecznym krokiem wprowadzi Was w świat zumby.

Melvit

Melvit

Sponsorem Fit&Food Camp jest Melvit, producent zdrowych, nieprzetworzonych i pysznych produktów, dzięki którym będziesz zdrowsza, piękniejsza i pełna energii. Bogactwo natury w wygodnej formie, zawsze pod ręką. 

Trendy Lunch

Trendy Lunch

Trendy Lunch to idealny pomysł na szybkie i zdrowe danie. Do ugotowanej mieszanki wystarczy dodać ulubione przyprawy oraz warzywa i gotowe! Doskonale sprawdzi się jako samodzielny posiłek, a także jako dodatek do sałatek, dań mięsnych lub rybnych, kotletów, farszów.  

Melvit Fitcamp Bacówka

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** - komfort blisko natury

Bacówka Radawa & SPA**** jest jednym z najszybciej rozwijających się hoteli w Polsce. Założony w maju 2017 roku, cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów. Przekonaj się dosłownie na własnej skórze, co znaczy komfort z dala od zgiełku miasta.