[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Strefa treningu XXI

W Strefie Men's Health i Women's Health będzie można zobaczyć, dotknąć i przetestować najnowocześniejsze systemy diagnostyczno-pomiarowo-regeneracyjne wspomagające trening. Naszym partnerem jest dystrybutor tych cudów techniki, firma New Level Sport. Zobacz, co będzie można obejrzeć w Poznaniu w ten intensywny weekend.

Fit Expo 2019, Akademia Trenerów MH i WH

System 1080 Quantum Syncro

Kompletny system do diagnostyki, treningu motorycznego, fitness, medycznego i rehabilitacji, dający nieograniczone możliwości treningowe i pozwalający na precyzyjne monitorowanie danych o wysiłku (siła, moc, prędkość, czas) w czasie rzeczywistym.

System 1080 Quantum Syncro wyposażony jest w unikalną jednostkę sterującą, generującą każdy rodzaj oporu – izoinercyjny, izotoniczny, izokineticzny i zmienną inercję, zintergrowaną maszynę Smitha dla wielu ćwiczeń z dodatkowym oporem (np. przysiady, wyskoki, wyciskania na klatkę piersiową, marte ciągi, itp.), a także 2 dotykowe ekrany, z których każdy może działać niezależnie od siebie lub może być połączony ze sobą.

1080 Quantum Syncro to urządzenie będące połączeniem 2 urządzeń Quantum i jeszcze większa wszechstronność zastosowań. System ten może być stosowany z równie dużą częstotliwości w treningu osób po urazach jak i profesjonalnych sportowców. Dzięki możliwości niezależnych ustawień oporu w fazie koncentrycznej i ekscentrycznej, a także dokładnie przemieszczającego się z daną prędkością ciężaru, system gwarantuje skuteczniejszy i bezpieczniejszy trening, który można dowolnie korygować w obrębie nawet 1 ćwiczenia, jednej serii lub powtórzenia.

Więcej informacji o 1080 Quantum Syncro

HumanTrak 

Innowacyjny system do obiektywnej oceny biomechanicznej, który wykorzystując jedynie kamerę i czujniki inercyjne IMU, pozwala zdiagnozować postawę i kompensacje związane z ruchem – nawet podczas ćwiczeń dynamicznych, w czasie rzeczywistym i 3 płaszczyznach ruchu.

HumanTrak to system, dzięki któremu możliwa jest dokładna ocena takich parametrów jak siła, równowaga, zakresy ruchu, asymetria czy obciążenia na stawy. Dokładność i powtarzalność systemu zwalidowana jest z uznawanymi za złoty standard w diagnostyce ruchu i sił – systemami Vicon i platformami dynamograficznymi Kistler.

HumanTrak daje trenerowi lub fizjoterapeucie kompleksowe informacje o jakości ruchu pacjenta i zapewnia postawienie szybkiej i dokładnej diagnozy praktycznie w każdych warunkach. System jest w pełni mobilny a wszystkie jego elementy mieszczą się w wygodnej i umożliwiającej bezpieczny transport walizce.

Nad dokładnością systemu HumanTrak czuwają specjalne sensory, które wyposażone są w 200Hz częstotliwość próbkowania (niezbędną podczas testów dynamicznych, takich jak wyskoki) i kamera, która identyfikuje 25 najważniejszych punktów na ciele człowieka i monitoruje ich ruch w 3 płaszczyznach. Całość dopełnia oprogramowanie analizujące dane i zapewniające komplet informacji na temat badanej osoby w przeciągu zaledwie kilku sekund.

Więcej informacji o HumanTrack

NormaTec Recovery

Stworzony przez zespół wiodących na świecie fizjoterapeutów i bioinżynierów system NormaTec Recovery Pulse na nogi pozwala przyspieszyć regenerację potreningową w sposób bardziej efektywny od masażu ręcznego. Dzięki opatentowanej technologii pulsacyjnej, rękawy symulują masaż kierunkowy w kierunku tułowia i zwiększają przepływ krwi.

NormaTec Recovery PULSE Leg to system w pełni mobilny, z którego możesz korzystać w każdych warunkach – w domu czy w podróży. Jednostka sterująca waży zaledwie 1,6kg a cały zestaw mieści się w wygodnej torbie, umożliwiającej łatwy transport.

System przeznaczony jest nie tylko dla ludzi aktywnych i profesjonalnych sportowców, ale także osób z obrzękami kończyn i bólami mięśni, które skorzystają z właściwości drenażu limfatycznego.

System NormaTec Recovery to najwyższa jakość na świecie, potwierdzona m.in. przez takie organizacje jak NBA, NFL, NHL, Komitet Olimpijski Stanów Zjednoczonych, Ironman czy wojskowe jednostki specjalne NAVY Seal

Więcej informacji o NormaTec Recovery

PowerDot

Elektrostymulator PowerDot Duo to najbardziej inteligentny, wszechstronny i mobilny elektrostymulator na świecie, który dzięki technologii NMES łączy się z darmową aplikacją i umożliwia prostą kontrolę stymulacji za pomocą programów ukierunkowanych m.in. na zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, szybszą regenerację potreningową czy rozluźnienie mięśni za pomocą relaksacyjnego masażu.

PowerDot Duo to bezpieczne i skuteczne narzędzie do treningu i regeneracji, którego pozytywny wpływ na formę został udowodniony licznymi badaniami naukowymi. To również narzędzie, które dba o systematyczność i komfort Twoich aktywności w każdych warunkach – dzięki darmowej aplikacji w telefonie komórkowym, 11 precyzyjnym programom, a także wydajnej baterii wytrzymującej aż do 20 godzin pracy, będziesz w stanie korzystać z PowerDot zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Zobacz z czego składa się elektrostymulator PowerDot i jak możesz wykorzystać jego działanie.

Więcej informacji o PowerDot

Hypervolt

Hypervolt to ultralekkie, bezprzewodowe i w pełni mobilne urządzenie do terapii pneumatycznej, przeznaczone zarówno do użytku fizjoterapeutów jak i osób indywidualnych, które chcą zadbać o swoje zdrowie i uchronić się przed kontuzjami.

Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji i maksymalnej częstotliwości wibracji na poziomie 3,200 uderzeń na minutę, Hypervolt jest urządzeniem, które odpowiada na wszystkie potrzeby użytkowników – od osób początkujących po profesjonalnych sportowców.

4 końcówki umożliwiają precyzyjną i skuteczną terapię wszystkich grup mięśniowych a wydajna bateria daje możliwość pracy urządzenia aż do 3 godzin.

Hypervolt to świetny sposób na zastąpienie pracy fizjoterapeuty i codzienny masaż, który poprawia jakość tkanki mięśniowej i pomaga zwiększyć zakres ruchu.

Więcej informacji o Hypervolt