[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Fit Expo 2019, Akademia Trenerów MH i WH

Akademia Trenerów Men's Health i Women's Health

Akademia Trenerów Men’s Health i Women’s Health to cykl szkoleń dla osób, które swoją przyszłość wiążą z zawodem instruktora fitness i/lub trenera personalnego. Ukończenie Akademii pozwoli zdobyć obowiązujący w całej Europie certyfikat, będący świadectwem kompetencji posiadacza.

Fit Expo 2019, Akademia Trenerów MH i WH

Strefa treningu XXI

W Strefie Men's Health i Women's Health będzie można zobaczyć, dotknąć i przetestować najnowocześniejsze systemy diagnostyczno-pomiarowo-regeneracyjne wspomagające trening. Naszym partnerem jest dystrybutor tych cudów techniki, firma New Level Sport. Zobacz, co będzie można obejrzeć w Poznaniu w ten intensywny weekend.

Fit Expo 2019, Akademia Trenerów MH i WH

Rozkład zajęć

Chcesz dołączyć do Akademii Trenerów MH i WH? A może po prostu chcesz się tylko czegoś dowiedzieć? Zobacz, co i kiedy będzie się działo w strefie Men's Health i Women's Health. Dzień po dniu, godzina po godzinie.