FIT-EXPO 2017 Poznań – strefa Women’s Health [relacja, galeria zdjęć]

Trzy dni pełne emocji, kilkadziesiąt darmowych treningów, hektolitry potu i niezliczone ilości endorfin. Zobacz, co działo się strefie Women’s Health podczas poznańskich targów FIT-EXPO 2017.

fit expo 2017 poznań strefa women's health

Chociaż była to już 12. edycja FIT-EXPO w Poznaniu, nasz magazyn po raz pierwszy gościł na targach. Postarałyśmy się, żeby było to atrakcyjne wydarzenie dla wszystkich odwiedzających naszą strefę. Co działo się podczas tego wydarzenia?

26 treningów

Każdego dnia na naszej scenie odbywały się całkowicie darmowe treningi dla wszystkich chętnych prowadzone przez crème de la crème polskiego fitnessu. Nasza trenerka Kasia Wysocka przygotowała m.in. trening core, metaboliczny, pilates oraz trening wzorców ruchowych organic flow (czyli ćwiczeń opartych na ruchach zwierząt i małych dzieci). W naszej strefie gościliśmy również Rafała Wieczorowskiego i Justynę Podobińską, którzy towarzyszyli naszej trenerce także podczas konwencji Eu4ya. Oprócz tego treningi prowadziła także Gosia Majewska.

Największym zainteresowaniem cieszyły się treningi prowadzone przez zwyciężczynię polskiej edycji konkursu Next Fitness Star Martę Hennig, autorkę bloga "Codziennie fit". Marta przygotowała zestawy ćwiczeń na całe ciało oraz treningi skupiające się na strefach sprawiających nam najwięcej problemów - brzuchu, udach i pośladkach. Darmowe treningi dla Czytelniczek WH prowadziła również jedna z laureatek konkursu Next Fitness Star - Olga Lipczyńska.

Kosmetyki

FIT-EXPO 2017 towarzyszyła konwencja Eu4ya, na której barwy WH reprezentowała Kasia Wysocka w towarzystwie Rafała Wieczorowskiego i Justyny Podobińskiej. Sponsorem treningu była firma Bell, która dla wszystkich trenujących z naszą trójką przygotowała zestawy hypoalergicznych produktów do makijażu Bell HYPOAllergenic. Każdy zestaw zawierał: lakier do paznokci, pomadkę i cień do oczu. Nie musimy dodawać, że upominki rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Orzeźwienie

Po każdym treningu w naszej strefie pragnienie pomagała gasić woda Id'eau, którą rozdawaliśmy wszystkim wylewającym z siebie siódme poty. Poza tym po każdym treningu na wszystkich chętnych czekały świeżo wyciśnięte w wyciskarkach Philips soki i koktajle z owoców i warzyw.

Słodkości

Ale nie samą zieleniną człowiek żyje. W WH doskonale to rozumiemy. Dlatego na naszym stoisku nie zabrakło też fit deserów. Z produktów firmy Biedronka przygotowałyśmy m.in. puddingi czekoladowe z awokado, bloki orzechowe czy kulki mocy. Biedronka zafundowała także swoją nowość - owocowe, zdrowe batony Vitanella.

Dieta

Uwielbiamy zdrowo jeść, dlatego na naszym stoisku nie mogło zabraknąć konsultacji z dietetykiem. Kasia Białous prowadziła wykłady dotyczące zdrowego odżywiania, skutecznego odchudzania i nawadniania organizmu. Przygotowała także dwa specjalne jadłospisy diety 1500 kcal, które można przygotować z produktów dostępnych w Biedronce. Na telebimach wyświetlane było wideo, na którym pokazywaliśmy, jak przygotować wszystkie dania z jadłospisu. Niedowiarkom, udowodniłyśmy, że zdrowe, dietetyczne jedzenie jest na wyciągniecie ręki. I to dosłownie, bo jadłospisy można było zabrać ze sobą do domu.

Zniżki na ubrania

Tak jak i nasze Czytelniczki mamy bzika na punkcie kosmetyków i lubimy fajne, sportowe ubrania. Dlatego zaprosiłyśmy do współpracy firmę Adrunaline. W roli modelek wystąpiły nasze trenerki, które ćwiczyły ubrane w ich najnowszą kolekcję. Dla Was także miałyśmy coś ekstra! Podczas targów rozdałyśmy aż 200 kuponów zniżkowych na ubrania z najnowszej kolekcji Adrunaline. Dodatkowo po każdym treningu na nasze Czytelniczki czekały naturalne kosmetyki od firmy Biolaven.

Wiosłowanie

Kto nie ma nigdy dość, mógł dodatkowo spróbować swoich sił na ergometrach wioślarskich firmy Kettler, które zaparkowały w naszej strefie. Zadanie było proste - przepłynięcie 2 km z jak najlepszym wynikiem. Chętnych nie brakowało.

Zobacz naszą fotorelację z FIT EXPO 2017 Poznań.