[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Słuchawki na trening

Badania naukowe wykazały, że odpowiednio dobrana muzyka poprawia wydolność na treningu. Inne - że muzyka pomaga złagodzić stres. Jeszcze inne - że ułatwia koncentrację. Nie rezygnuj więc z muzyki tylko dlatego, że masz już dosyć zmagania się z kabelkami. Sięgnij po bezprzewodowe słuchawki Creative Outlier Active i żyj na pełnych obrotach.

Creative Outlier Active

Mamy coraz mniej czasu na przyjemności. Rzadko mamy możliwość wygodnego rozłożenia się w fotelu czy na sofie i posłuchania ulubionej muzyki. Tylko kto powiedział, że muzyką można się cieszyć wyłącznie w salonie? Zwłaszcza odkąd na rynku pojawiły się bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - bez kabelków i zapewniające świetną jakość dźwięku. 

Dobre, więc drogie

Niestety, nowinki technologiczne kosztują. I długo miałyśmy do wyboru, albo kupić tanie, ale kiepskiej jakości słuchawki, które brzmią jak radiotelefon, a baterię trzeba ładować co kilka godzin, albo słuchawki wysokiej jakości, które jednak kosztują majątek. Tak źle, i tak niedobrze.

Niedrogie, a dobre - Creative Outlier Active

Każda technologia w końcu dojrzewa i ceny zaczynają spadać. W przypadku słuchawek bezprzewodowych pierwiosnkiem tej cenowej odwilży są słuchawki Creative Outlier Active. 

Creative to firma z ogromnym doświadczeniem w konstruowaniu i produkcji sprzętu audio. Każdy gracz komputerowy powie Ci, że trudno wyobrazić sobie pokój rasowego gracza bez sprzętu z logiem Creative. To właśnie to doświadczenie sprawia, że o jakość sygnowanych tą marką produktów w ogóle nie musisz się martwić. Inżynierowie tej firmy po prostu mają ogromne doświadczenie w robieniu rzeczy wysokiej jakości. I to za niewygórowaną cenę. Słuchawki Outlier Active są doskonałym przykładem tego, że można zrobić coś i dobrze, i niedrogo. Kosztują tylko 129 złotych, a ich jakość... no cóż, może po kolei:

Jakość dźwięku

W słuchawkach zastosowano technologię ClearSpeech™, dzięki czemu wszystkie dźwięki są precyzyjne, wyraźne i pozbawione zakłóceń. Dzięki nakładkom Auraseal słuchawki doskonale tłumią dźwięki otoczenia, a to sprawia, że słyszysz jeszcze lepiej.

Mocna bateria

Na jednym ładowaniu słuchawki potrafią grać nawet 10 godzin. Spokojnie wytrzymają więc drogę do i z pracy, trening, spacer i jeszcze będą miały zapas energii. 

Wygoda

Obie słuchawki połączone są miękkim przyjemnym w dotyku i elastycznym przewodem, który zakładasz na szyję. Dzięki niemu, gdy np. musisz wyjąć jedną słuchawkę, nie musisz jej odkładać do kieszeni ani nigdzie, tylko swobodnie zwieszasz na chwilę z szyi. Wymienne gumki pozwalają dopasować słuchawki do swojego ucha. 

Są bardzo lekkie - ważą zaledwie 15 gramów, więc po chwili od założenia praktycznie przestajesz czuć, że masz coś w uchu. Dzięki wbudowanemu w przewód pilotowi nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni czy torebki, żeby sterować muzyką, odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. 

Dodatkowo, żeby ułatwić przenoszenie i przechowywanie, do zestawu dołączono wygodny i przyjemny w dotyku pokrowiec. 

Gdzie kupić?

Sugerowana cena detaliczna to 129 zł, ale w tej chwili możesz je kupić za 99 zł w tym sklepie.