[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Eleganckie słuchawki dla kobiety z klasą

W filmach to muzyka buduje nastrój. Ty też możesz zamienić swój świat w nastrojowy film - wystarczy założyć dobre słuchawki i wybrać ścieżkę dźwiękową. A jakie to są dobre słuchawki? Takie, które zapewniają doskonały dźwięk, są wygodne, funkcjonalne i świetnie wyglądają. Takie są właśnie Creative Outlier Gold.

Creative Outlier Active Gold

Kobieta z klasą nie lubi ostentacji, ale nie lubi też bylejakości. Dlatego, gdy chce posłuchać muzyki, niekoniecznie chce obwieszczać całemu światu, że właśnie jej słucha. Wielkie słuchawki w krzykliwych kolorach są dobre dla chłopaków, którzy wciąż jeszcze czują przymus pochwalenia się tym, że słuchają muzyki. Kobieta z klasą sięga po bardziej dyskretne rozwiązania - słuchawki bezprzewodowe, które świetnie grają, nie krępują ruchów, są na tyle niewielkie, że nie niszczą i nie dominują fryzury, a jednocześnie, gdy już ktoś je zauważy - może je uznać za elegancki dodatek.

Creative Outlier Gold - to tego szukasz

Słuchawki Creative Outlier w wersji Gold spełniają wszystkie te warunki.

Po pierwsze - są bezprzewodowe.

Co to oznacza? To znaczy, że nie będziesz się musiała się zmagać ze splątanymi kabelkami, nie zepsuje Ci się wejście słuchawkowe, kabelek nie będzie się przecierał, a dzięki naprawdę dopracowanej baterii będziesz mogła z nich korzystać do 14 godzin bez ładowania, a jeśli zabierzesz ze sobą pudełko, które jest jednocześnie przenośnym powerbankiem - nawet przez 39 godzin. Spokojnie wystarczy na weekendowy wypad za miasto.

Po drugie - jakość dźwięku.

Firma Creative ma ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń audio. Wystarczy przypomnieć, że ich karty dźwiękowe - Sound Blaster - stanowią coś w rodzaju wzorca metra z Sevre. Dzięki protokołowi Bluetooth 5.0, technologii aptX, AACi i SuperX-Fi słyszysz w nich dźwięk dokładnie taki, jaki zaplanowali artyści i inżynierowie dźwięku w studio podczas nagrania. Technologia Bluetooth poszła na tyle do przodu, że praktycznie nie usłyszysz różnicy między dźwiękiem z pełnowymiarowych kolumn podłączonych do sprzętu HiFi, a tym, który dobiega Twoich uszu w których masz Creative Outlier Gold.

Po trzecie - jesteś w nich zupełnie wolna.

Możesz robić, co chcesz. Możesz z nich korzystać w drodze do pracy, w pracy, na spacerze, oraz, oczywiście podczas treningu. Siedzą solidnie w uszach i nie wypadają przy każdym wyskoku, jak wiele innych modeli. Spełniają też normę IPX5, co oznacza, że deszcz, pot czy kurz im nie zaszkodzą. Czy wspominałyśmy, że są też niezwykle lekkie? Są! Łatwo zapomnieć, że masz coś w uchu.

Po czwarte - są funkcjonalne.

Chociaż najczęściej będziesz prawdopodobnie słuchała w nich muzyki lub podcastów, są też przenośnym i wygodnym zestawem głosnomówiącym, a raczej - szepczącym, bo tylko Ty słyszysz rozmówcę. Ile razy byłaś skrępowana, gdy odebrałaś telefon od chłopaka będąc w towarzystwie, a głośnik w telefonie był ciut za głośny? Te słuchawki zapewniają maksymalną dyskrecję. No i wolne ręce - możesz rozmawiać nie odrywając rąk od kierownicy roweru, prasując czy malując. Możesz też swobodnie otwierać drzwi do sklepów, niosąc torby z zakupami. 

Mikrofony w słuchawkach pozwalają też wydawać polecanie asystentom głosowym np. Siri czy Alexa.

Po piąte wreszcie - są piękne.

Zaczęłyśmy od tego, że kobieta z klasą unika ostentacji. Te słuchawki właśnie takie są - eleganckie, ale nie krzykliwe. Złoty matowy kolor sprawia, że wyglądają prawie jak biżuteria. Czego można chcieć więcej?

Słuchawki Creative Outlier Gold:

Gdzie kupić: W dobrych sklepach. Na przykład tutaj

Ile kosztują: 349 zł

Co je wyróżnia: 

  • Wyjątkowy design
  • Najdłuższy wśród słuchawek całkowicie bezprzewodowych czas pracy na baterii: do 39 godzin przy korzystaniu z doładowania z etui
  • Wyjątkowa jakość dźwięku dzięki funkcji holografii dźwięku przestrzennego SXFI
  • Wytrzymałość i odporność na pot i zachlapanie (IPX5)