Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Program dla absolutnie początkujących

Dziewczyny, akcja-mobilizacja. Podrzućcie tę stronę swoim siostrom, koleżankom i mamom, które nie wiedzą, jak zacząć. Mamy dla Was specjalny program, motywatory, a nawet trenera!

1

Zyskujesz

  • Lepszą formę - Stawiamy na progres, nie prefekcję. Wreszcie zaczniesz ćwiczyć, unikając kontuzji i zniechęcenia. Zyskasz formę na lata, nie tylko na lato.
  • Smuklejsze ciało - Może nie wskoczysz w XS, ale będziesz wyglądać świetnie w swoim rozmiarze bikini.
  • Nowych przyjaciół - Przekonasz się, że nie jesteś sama w walce o lepszą siebie.
  • Więcej energii - Jeżeli tylko zadbasz o odpowiednią dietę, zaczniesz tryskać zdrowiem i energią.
2

Dostajesz

  • Program ćwiczeń - Co miesiąc, specjalnie opracowany, tak by zmienić Twoje ciało do lata. Dodatkowo poniżej znajdziesz treningi wideo, żebyś mogła ćwiczyć razem z nami.
  • Członkostwo w wyjątkowej społeczności - Na naszym fanpage'u dołącz do grupy biorącej udział w akcji. Znajdziesz tam mnóstwo motywacji, porad i...
  • Wsparcie trenera personalnego - Nasz ekspert będzie z Wami w codziennym kontakcie, służąc pomocą i radami. Nie krępuj się - tu nie ma głupich pytań.
3

Trenujesz

  • Gdzie chcesz - I w czym chcesz. Treningi są ułożone tak, żębyś nie musiała lecieć na siłownię. Możesz ćwiczyć w domu, w ukochanym dresie.
  • Kiedy chcesz - To nie grafik klubu fitness. Odpalasz wideo, kiedy Ci to pasuje. Staraj się trzymać proponowanej rozpiski, ale jak coś Ci wypadnie, po prostu przełóż trening. Byle nie na długo.
  • Z kim chcesz - Zaproś przyjaciółki albo niech to będzie czas tylko dla Ciebie. Potrzebujesz wsparcia? Wbijaj do grupy na naszym fanpage'u.

Twój plan na pierwszy miesiąc

To jest program treningowy, z którym wreszcie Ci się uda. Na początek masz przed sobą plan na 4 tygodnie. Do wykonania w domu, bez żadnego sprzętu. Zaangażujesz całe ciało, wzmocnisz mięśnie korpusu. I będziesz chciała więcej.

Poniżej przykładowa tygodniowa rozpiska. Powtarzaj ten cykl przez 4 tygodnie. Jeżeli taki układ koliduje z Twoimi planami, zmodyfikuj go, tylko staraj się nie ćwiczyć więcej niż 2 dni z rzędu.

DzieńPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
PlanTrening ATrening BSpacerTrening ATrening BSpacerOdpoczynek
Pobierz wersję do druku
Instrukcja obsługi planu dla absolutnie początkujących

JAK TO DZIAŁA

Zanim zaczniesz swoją przygodę z treningami, przeczytaj, a przynajmniej przejrzyj tę instrukcję. Zebrałyśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, tak żebyś nie miała już żadnych wątpliwości, że za 100 dni - nowa Ty! 

100 dni i nowa Ty. TRENING A

STARTER A

Przed Tobą pierwsza część programu treningowego "100 dni i nowa Ty". Do tego treningu nie potrzebujesz niczego. Wystarczy kawałek podłogi. Jeśli masz na podłodze dywan, nie potrzebujesz nawet maty, chociaż oczywiście na macie będzie Ci wygodniej. Ustaw się naprzeciw ekranu i... do dzieła. Za 40 minut poczujesz, że właśnie zrobiłaś pierwszy krok. Trzymamy kciuki!

100 dni i nowa Ty. TRENING B

STARTER B

Drugi trening programu treningowego "100 dni i nowa Ty". Jeśli wczoraj zrobiłaś trening A, to dziś jest pora na trening B. Jutro odpocznij, a pojutrze wróć do treningu A. Popojutrze zrób znów trening B i tak dalej. Te dwa treningi będziesz naprzemiennie wykonywała przez miesiąc. Po miesiącu będziesz przygotowana do nieco większych wyzwań. 

100 dni i nowa Ty. TRENING RÓŻOWY A

RÓŻOWY A

Przed Tobą pierwszy z dwóch treningów na drugi miesiąc programu "100 dni i nowa Ty" (jeżeli dopiero zaczynasz ćwiczyć, zacznij od "Startera") Tym razem przydadzą się hantelki 1-2 kg (lub dwie butelki wody). Włącz filmik i ćwicz razem z Kasią, Beatą i Sławą. Jeśli akurat nie masz szybkiego łącza, możesz ćwiczyć, korzystając z instrukcji tekstowych, posiłkując się obrazkami.

100 dni i nowa Ty. TRENING RÓŻOWY B

RÓŻOWY B

Drugi z dwóch treningów na drugi miesiąc programu "100 dni i nowa Ty" (jeżeli dopiero zaczynasz ćwiczyć, zacznij od "Startera") Dla ułatwienia treningi na drugi miesiąc programu  oznaczyliśmy odcieniami różu. Włącz filmik i ćwicz razem z Kasią, Beatą i Sławą. Jeśli nie masz szybkiego łącza, możesz ćwiczyć, korzystając z instrukcji tekstowych, posiłkując się obrazkami.