[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.9

Zakupy: nie daj się ponieść emocjom

Emocje nie są dobrym doradcą. Nie daj się im ponieść! Dowiedz się, jak zaoszczędzić pieniądze i nie popaść w długi. Poprawa humoru gwarantowana: w końcu lepiej mieć niż nie mieć.

fot. Africa Studio 2014/shutterstock.com fot. Africa Studio 2014/shutterstock.com

Wszystkie głupoty, jakie robimy w życiu, z reguły są skutkiem tego, że dałyśmy się ponieść emocjom. Nie mówię, że emocje są złe, bo zawdzięczamy im też te najlepsze momenty. Ale nie da się ukryć, że istnieje prawidłowość: im więcej emocji, tym mniej zdrowego rozsądku. I odwrotnie.

A pieniądze wzbudzają w nas emocje szczególne: pragniemy ich z jednej strony, z drugiej obwiniamy o całe zło. Są dla nas fetyszem i narkotykiem. Czy wiecie, że dotyk pieniędzy może działać jak tabletka przeciwbólowa? Tak pokazują badania. Nic więc dziwnego, że rozsądne gospodarowanie pieniędzmi to dla wielu z nas nieosiągalny ideał. Ale można przynajmniej próbować.

REKLAMA
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij