Z siłą mi do twarzy - nowa kampania wizerunkowa marki Maczfit

Wspierająca kobiety firma skupia się na promowaniu wewnętrznej siły, energii oraz przełamywania barier, które tylko pozornie wydają się niemożliwe do przezwyciężenia.

Maczfit mat. prasowe Maczfit

Od dłuższego czasu funkcjonujemy w nowej rzeczywistości, która wymusiła na nas duże zmiany w każdym obszarze życia. Zmieniło się niemal wszystko dookoła nas, zmieniłyśmy się i my, nasz styl życia, relacje z innymi, sposób, w jaki konsumujemy social media i jak postrzegamy różne wartości. Wzmocniło się nasze poczucie przynależności i potrzeba wspólnoty.

Nowa kampania „Z siłą mi do twarzy”, pośrednio odnosząc się do tego, co zaszło w ciągu ostatniego roku, pomaga konsumentkom dostrzec pozytywne aspekty zmian, które nastąpiły.

Z pewnością siła

W ramach kampanii marka Maczfit przekonuje, że pokonywanie barier i trudności napawa dumą, a doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy wyzwoliły w nas pokłady wewnętrznej siły i pozytywnej energii, z istnienia których nie zdawałyśmy sobie sprawy. Symbolem kampanii jest dumny uśmiech: naturalny, prosty, a zarazem niosący pozytywne emocje i świadczący o wewnętrznej sile i akceptacji.

Dumny uśmiech

Niepotrzebny jest mocny make-up czy perfekcyjna stylizacja, które czasami mają za zadanie dodać nam pewności siebie czy zamaskować lęki. Uśmiech i twarz mówią same za siebie. Z siłą nam do twarzy! I wcale nie trzeba dokonywać rzeczy spektakularnych, aby poczuć radość ze swojej siły. Uśmiech mamy, która po nieprzespanej nocy czule tuli dziecko, czy radość po satysfakcjonującym, choć ciężkim treningu, to cudowne sygnały wewnętrznej siły kobiet.

Maczfit zachęca, aby każda z nas podzieliła się z innymi swoją energią. Wystarczy wrzucić na Instagram lub Facebook zdjęcie, które pokazuje, że z siłą nam do twarzy, i oznaczyć hashtagami #LepiejZPewnoscia oraz #ZSilaMiDoTwarzy.

Mamy tę moc

Chociaż jesteśmy prawdziwymi siłaczkami, pozwólmy wyręczyć się w codziennych obowiązkach. Zamawiając catering, oszczędzamy czas i energię na realizację innych zadań. Maczfit jest niekwestionowanym liderem branży cateringu dietetycznego w Polsce, stawiającym na najwyższą jakość usług, restauracyjny smak i styl podania. Dowozi swoje posiłki do blisko 1500 miejscowości, w okresie wakacyjnym również na Hel. Jest z nami tam, gdzie go potrzebujemy.

Ambasadorki Maczfit 

Agnieszka Radwańska
tenisistka, ambasadorka Maczfit
Całe moje życie kręciło się wokół tenisa, sport zawsze dawał mi siłę do działania – zarówno w życiu, jak i na korcie. Teraz mam dodatkowe źródło energii – mojego synka Kubusia. Nawet kiedy jestem zmęczona, wystarczy, że na niego spojrzę i od razu czuję w sobie trzy razy więcej siły.

 

Katarzyna Kubica
@blondieonthebike, amatorka kolarstwa
W sporcie i w życiu przyświecają mi słowa Chrisa Bradforda: „Każdy potrafi się poddać, to najprostsza rzecz na świecie. Ale wytrwać, kiedy wszyscy się spodziewają, że ulegniesz: oto prawdziwa siła.

 

Agata Dąbrowska
@fitbyagata, trenerka, dietetyczka
Robię to, co kocham i w co wierzę całą sobą. Siłę daje mi pasja do tego, co robię. Czuję się szczęśliwa i spełniona, a nie zawsze tak było. Rodzice nalegali, bym studiowała chemię, ale czułam, że to nie to. Poszłam swoją sportową drogą i wiem, że to była świetna decyzja! Warto było zaryzykować i zmienić nie tylko swoje życie, ale również życie innych na lepsze.

 

Oliwia Buksińska
@elobaba_, influencerka, mama Heli i Irenki
Często sami jesteśmy dla siebie najbardziej surowymi krytykami. Czuję wielką dumę, że pokonałam swoje ograniczenia i wzięłam udział w sesji dla Maczfit, mimo że targały mną ogromne wątpliwości, czy się do tego nadaję. To było wspaniałe przeżycie!

 

Więcej informacji na www.maczfit.pl.

Zobacz również:
Trzymaj formę również zimą. Snowboard i narty to nie jedyne sporty, które możesz uprawiać, kiedy za oknem pada śnieg. Nie musisz organizować dużej wyprawy na stok, żeby aktywnie spędzić trochę czasu ze znajomymi i rodziną. Znajdź lodowisko w okolicy i razem ślizgajcie na zdrowie. Oto lista powodów, dla których warto jeździć na łyżwach.
ZOBACZ WIĘCEJ