Wyraź siebie!

Szybka, zwinna, porusza się z gracją, ale gdy trzeba, potrafi ryknąć i pokazać pazur. Oto Formentor, Cupra Formentor.

Cupra Leon SEAT
DRAPIEŻNIE STYLIZOWANA Odważnie wyrzeźbiona linia nadwozia to znak rozpoznawczy Cupry Formentor

Podpisujemy się pod stwierdzeniem, że samochód odzwierciedla osobowość kierowcy. Jesteś pewną siebie kobietą, lubisz się wyróżniać i nie boisz się głośno wyrażać swojego zdania? Do tego szukasz kompromisu między sportem a komfortem i nie lubisz nudy? To auto zdecydowanie dla Ciebie! Długa maska, masywny tył oraz wyraźnie zaznaczone nadkola to jej znaki rozpoznawcze.

Cupra LeonSEAT
GRA DETALI Detale przyciągają wzrok. Formentor wyróżnia się pikantnymi szczegółami i daje szerokie możliwości personalizacji.

Połączenie sportowego charakteru i dynamiki hatchbacka z praktycznością, komfortem i przestronnością SUV-a to strzał w dziesiątkę. Dobierz każdy szczegół, by auto lepiej odzwierciedlało Twój styl. W parze z drapieżną stylistyką idą osiągi.

Cupra LeonSEAT
STYLOWY DESIGN Wyjątkowa linia to zasługa pełnych, stylowych świateł LED. Pozwolą Ci widzieć lepiej i być lepiej widzianym. 

Możesz wybrać spośród siedmiu wersji napędowych: od podstawowej, benzynowej (1,5/150 KM), przez odmiany hybrydowe typu plug-in, po rasowo sportowe auto o mocy 390 KM! To Ty decydujesz, czy unikatowy wygląd chcesz połączyć z ekologią czy ze sportowymi osiągami. Po Cuprę Formentor możesz wybrać się do jednego z 14 salonów Cupry w Polsce. Ceny startują od 119 400 zł.

Cupra LeonSEAT
ODWAŻNY STYL Mocno wyeksponowane logo w kolorze miedzi, duże koła i groźnie stylizowana linia nadwozia – to SUV ze sportowym DNA. 
Zobacz również:
Nie ma to jak chodzenie własnymi ścieżkami. I to uczucie zostawiania pierwszych kroków na świeżym śniegu! Ale nie ma przyjemności z outdooru bez pewności, że trafi się z powrotem do domu.
ZOBACZ WIĘCEJ