Wyjątkowe prezenty dla Twojego partnera [do 100 zł]

Jeśli Twój luby zasłużył w tym roku na prezent, mamy dla ciebie kolejną porcję ciekawych pomysłów, jak sprawić mu prawdziwą frajdę. Tym razem zmieściłyśmy się w okrągłej stówce. 

Fot. Producenci

1. Kajdanki

Po czym poznać, że prezent jest trafiony w dziesiątkę? Ano po tym, że sprawia frajdę Wam obojgu. Bo nic tak nie cieszy, jak wspólna zabawa. Jeśli dodamy do tego fakt, że ta zabawa odbywać ma się w sypialni, otrzymujemy prezent prawie doskonały. Aha, ten podarek raczej nie nadaje się pod choinkę na uroczystej wieczerzy u babci, chyba że pikantną atmosferę chcesz mieć już przy wigilijnym stole. 

Cena: ok. 73 zł

2. Kettlebell

Doskonale znamy naszych mężczyzn – lubią twierdzić, że owszem, oni by chętnie trenowali, dbali o formę i ogólnie jak tylko się wezmą za siebie to okładka MH pewna. Tylko jakoś tak ciągle coś im przeszkadza -  jak nie brak czasu, korki i pogoda, to inflacja i burze na słońcu. Na szczęście mają nas i naszą pomysłowość. A ona podpowiada, że ten zgrabny odważnik umożliwia wykonanie kompleksowego treningu siłowego na dwóch metrach kwadratowych podłogi. Na początku nie szarżuj – Twojemu fitnesiakowi 8 kg na start w zupełności wystarczy.

Żeliwny kettlebell giria 8 kg

Cena: ok. 80 zł

Fot. Producenci

3. Audiobook

Jeden z naszych redakcyjnych kolegów stwierdził, że nigdy nie umówiłby się z dziewczyną, która nie czytała Władcy Pierścieni. Dziwne? No może i dziwne, ale faktem jest, że trylogia Tolkiena cieszy się wśród męskiej braci dużą estymą i powszechnie uznawana jest za dzieło kultowe. Powrót do Śródziemia w wersji audio będzie dla niego na pewno miłym przeżyciem. Rada WH: nigdy, ale to przenigdy nie mów swojemu facetowi, że zawsze wolałaś Harry’ego Pottera, bo możesz usłyszeć quasi naukową rozprawę o rozkwicie i upadku królestwa Gondoru.

Audiobook "Władca pierścieni"

Cena: ok. 35 zł

Fot. Producenci

4. Szwajcarski scyzoryk

Nie tylko dla facetów o duszy majsterkowicza. Co tu dużo pisać – taki scyzoryk powinien znaleźć się w szafce z narzędziami każdego szanującego się przedstawiciela męskiej części ludzkości. Ba! Nawet NASA stosuje te uniwersalne narzędzia jako niezbędne wyposażenie astronautów w czasie podróży kosmicznych. A Twój luby będzie dumny jak paw, gdy opowie kumplom anegdotę o amerykańskim pilocie zestrzelonym za liniami wroga, który przeżył właśnie dzięki „Szwajcarskiemu Nożowi Oficerskiemu”. Ważne info: posiada pilnik do paznokci, więc może przydać się też czasem Tobie!

Cena: ok. 85 zł

Fot. Producenci

5. Odzież termoaktywna

Jeśli Twój mężczyzna należy do maniaków biegania to bardzo fajnie, bo raz, że zdrowo, a dwa, że i Ty masz czas zarezerwowany tylko dla siebie. Zadbaj o niego kupując mu wysokiej jakości odzież termoaktywną i miej pewność, że biedaczek nie złapie jakiegoś śmiertelnego choróbska jak katar czy kaszel. Bo wtedy biada Ci – zasmarkane dorosłe dziecko przez tydzień na głowie… Polecamy uniwersalny, czarny kolor.

Cena: 89,99 zł

REKLAMA