Women's Health - wyjątkowy numer z influencerkami już w kioskach!

Anna Lewandowska, Kasia Wolska, KatOsu czy Macademian Girl - wszystkie te dziewczyny same zapracowały na swój autorytet, dlatego też z dumą prezentujemy najnowsze, grudniowe wydanie Women's Health, które poświęciłyśmy influencerkom.

Anna Lewandowska na okładce Women's Health
Anna Lewandowska na okładce Women's Health

Influencerki

Jeszcze trzy lata temu nikt o nich nie słyszał. Dzisiaj o kampanie z ich udziałem ubiegają się największe marki. Bo influencerzy to liderzy, których opinie są ważne dla tysięcy śledzących ich w sieci odbiorców. W budowaniu swojej popularności, w przeciwieństwie do innych osób publicznych, jak politycy czy celebryci, nie mogli podeprzeć się siłą grupy, znanego nazwiska czy ognistego romansu. Na swój autorytet zapracowali sami, wystawiając się na krytykę, która w sieci, przez anonimowość, jest nieporównywalnie dotkliwsza niż w realu.

Dlatego influencerki, które spotkasz na kolejnych stronach, to nie tylko świecące lub wschodzące gwiazdy Instagrama, Snapchata, You Tube’a czy Facebooka – to również bardzo pracowite dziewczyny, piękne kobiety, świetne kumpelki i twarde babki. Uczyć się od nich to sama przyjemność.

Anna Lewandowska, którą na Instagramie śledzi ponad 1,5 miliona fanek, a jej blog odwiedza codziennie 40 tys. osób, łączy obowiązki matki, żony, bizneswoman, a ostatnio również działaczki społecznej. Na naszą sesję przyszła perfekcyjnie przygotowana, żeby nie marnować czasu na niepotrzebne przebierki czy zmiany świateł. Czysty profesjonalizm.

Kasia Wolska (26,7 tys. obserwujących) przyleciała na zdjęcia do WH prosto z Zanzibaru. Na planie powaliła wszystkich swoją urodą, energią, sprawnością i dystansem do samej siebie. Podobnie jak Ania Szczypczyńska (25,8 tys. obserwujących) czy Ada Palka (22,3 tys. obserwujących), dobrze wie, że aby wyglądać jak na Instagramie, trzeba czasami odłożyć telefon i naprawdę się spocić.

Kasia Marcinkiewicz, autorka bloga ChiliBite.pl (215 tys. odsłon miesięcznie) i książki „W słoiku – przetwory przez cały rok”, która właśnie została wznowiona, bo poprzedni nakład rozszedł się jak świeże bułeczki, przekonała nas, że przygotowane własnoręcznie przetwory mogą wyglądać jak dzieła sztuki i bosko smakować.

Specjalistką od boskiego wyglądu jest KatOsu (256 tys. obserwujących), która na s. 46 pokazuje swój makijażowy patent na spojrzenie Królowej Śniegu. Szukasz motywacji do zmian? Dobrze trafiłaś. Wszystkiego inspirującego!

{% mhimage id=233470 align=center x=250 y=0 %}

Zobacz również:
REKLAMA