Women's Day Summit 2020 – Dzień Kobiet z magazynem Tygrysy Biznesu

Women's Day Summit mat.prasowe

Women’s Day Summit to całodniowe spotkanie dedykowane kobietom, które aktywnie działają w biznesie. Głównym celem spotkania było zintegrowanie kobiet, które chcą poszerzać swoje kompetencje a także poznać inne wyjątkowe kobiet. Poza networkingiem, Panie mogły poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem, a przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Choć na wydarzeniu kobiety stanowiły zdecydowaną przewagę, to oczywiście nie zabrakło pierwiastka męskiego. Część prelekcji była prowadzona przez mężczyzn, a na uczestników wydarzenia mogli się zgłaszać również panowie, którzy współpracują z kobietami oraz wspierają inicjatywy kobiece.

Na scenie pojawili się m.in.  Barbara Pasek, Magdalena Korycka, Ida Karpińska, Łukasz Cybulski, Wojtek Stasiak. Prelegenci dzielili się swoimi historiami, a także zdradzili garść porad i inspiracji, które dostarczyły wiedzy i dały kobietom jeszcze więcej energii do działań.

Gospodarzem i organizatorem WDS był redaktor naczelny magazynu TYGRYSY Biznesu- Marcin Andrzejewski, organizator licznych spotkań networkingowych dedykowanych kobietom biznesu, od lat wspierający przedsiębiorcze kobiety w biznesie.

Punktem kulminacyjnym było wręczenie statuetek Businesswoman Awards 2020.

Tytuł Businesswoman Awards jest podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć biznesowych, ale także motywacją do dalszego rozwoju. Program jest odpowiedzią na potrzeby kobiet biznesu, którego zadaniem jest wsparcie oraz promocja prowadzonych przez nie biznesów oraz pomysłów.

Statuetki odebrały wyjątkowe i przedsiębiorcze Panie:

Agnieszka Dąbrowska – założycielka i właścicielka Agencja Best Image

Magdalena Korycka – założycielka i właścicielka FoodMedica Klinika Zdrowej Stopy

Anna Skoczylas – trener mentalny, mentor biznesu

Anna Wasiewicz –właścicielka My Dental Clinic

Irmina Jakovljević – właścicielka firmy Bowling Słowianka Rodzinnego Centrum Rozrywki w Gorzowie Wielkopolskim

Joanna Wojdat Pokrzyk – dyrektor ds. marketingu w dietering.com

Krystyna Helińska – prezes zarządu Okin Facility

Anna Makiewicz – właścicielka sieci salonów LORD barbershop

Na koniec w wyjątkowy nastrój wprowadzili półfinaliści programu The Voice of Poland, jedyne tak śpiewające małżeństwo w Polsce- Paulina i Bartosz Gruszeccy.