Konkurs! Odpowiedz na 2 pytania i wygraj winiarkę Haier WS30GA

Wino to trunek, który powinien być przechowywany w odpowiednich warunkach. Najlepszym miejscem do składowania butelek jest specjalnie przystosowana piwniczka, ale na taki luksus może sobie pozwolić niewielu. Znacznie bardziej przystępnym rozwiązaniem jest kupno specjalnej winiarki, którą można postawić np. w kuchni.

Winiarka Haier WS30GA fot. MPP

[WYNIKI]

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jury składające się z członków redakcji zadecydowało, że winiarka Haier WS30GA trafi do autorki poniższej odpowiedzi, pani Barbary:

Gdzie wymyślono wino? W Gruzji, oczywiście! Nie będę się tu uczenie rozpisywać o aromatach, bukietach, nutach zapachowych, apelacjach etc... Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że mój mąż ma gruzińskie korzenie - jego pradziadkowie przybyli do Polski wiek temu, a on wciąż kultywuje kaukaskie zwyczaje, a co za tym idzie, supry, czyli uroczyste biesiady są w naszym domu na porządku dziennym. Trwają one wiele godzin, a przewodzi im tamada - mistrz ceremonii, czyli mąż. To bardzo odpowiedzialna funkcja, zwłaszcza, że bywają u nas znajomi z Kaukazu, którzy bacznie go obserwują. On siedzi na honorowym miejscu i wznosi toasty, które - w przeciwieństwie do naszych - mają odpowiednią oprawę - wygłaszane są podniośle, nawiązują do kultury, historii, trwają kilka minut. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, po każdym toaście wszyscy piją do dna, a gwoździem programu jest wspólny śpiew. Nie muszę zatem tłumaczyć, iż absolutnie wszystkie wina w mojej winiarce będą gruzińskie, bo inne być po prostu nie mogą! A więc: Kazbek Peak, Tbilisuri, Tbilisi Peak, Tsinandali i Leo Saperavi. I tak , jak wcześniej wspomniałam: ani kolor, ani bukiet, ani kwasowość wina nie ma tu żadnego znaczenia, ponieważ każdy z naszych gości gustuje w innym winie, a więc dla każdego coś innego. Mam tylko nadzieję, że winiarka ta zdoła pomieścić wszystkie butelki, a jeśli ją wygram, stanie się ona naszym wspólnym, polsko-gruzińskim dobrem. Gaumardżos!".

Winiarka Haier WS30GA

Haier WS30GA zapewnia winom idealne warunki do leżakowania. Urządzenie posiada funkcję regulacji temperatury oraz wilgotności powietrza. Winiarka ma również wbudowany filtr węglowy, który chroni wino przed nieprzyjemnymi zapachami, mogącymi pogorszyć jego jakość.

Haier WS30GAfot. materiał prasowy

Oświetlenie, które pomaga zachować aromat

Winiarka marki Haier posiada specjalne oświetlenie LED, które niemal nie emituje ciepła. Dzięki temu leżakujące wino ma idealną temperaturę i nie traci oryginalnego aromatu.

Ochrona przed wibracjami

Mikrowibracje i hałas mogą szkodzić winom. Winiarka WS30GA została wyposażona w system antywibracyjny, który redukuje je do minimum. Dzięki niemu wino zachowuje pełnię oryginalnego bukietu.

Haier WS30GAfot. materiał prasowy

Drzwiczki anty-UV

Wino nie powinno być narażone na promienie UV. Szklane drzwiczki z filtrem anty-UV skutecznie zabezpieczają je przed światłem.

Wymiary lodówki

  • Wysokość (mm): 820
  • Szerokość produktu (mm): 500
  • Głębokość (mm): 540
  • Waga netto (kg): 37
  • Waga brutto (kg): 40

Cena

  • 1599,99 zł

Konkurs

Jesteś smakoszką wina? Haier WS30GA może stanąć w Twojej kuchni! Wystarczy, że odpowiesz na dwa pytania:

1. Ile butelek wina zmieści się w winiarce Haier WS30GA?
2. Jakie wina leżakowałyby w Twojej winiarce? Wymień co najmniej 5 i uzasadnij dlaczego akurat te.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE - KLIKNIJ TUTAJ!

PS Odpowiedź na pierwsze pytanie znajdziesz tutaj.

Zobacz również: