Urodowe patenty Sophie Turner [gwiazda WH]

Sophie Turner - aktorka znana z „Gry o tron” oraz głównej roli w najnowszym „X-Men: Mroczna Phoenix”, zdradza nam swój przepis na sukces.

Sophie Turner fot. Shutterstock.com

1. Główne role

Cieszę się, że mogłam zagrać Sansę i Jean. To niesamowite uczucie i doświadczenie wcielać się we władcze i uparte postacie. 

2. Na planie

W „Grze o tron” moja bohaterka Sansa nosiła bardzo ciężkie kostiumy. Zaczęłam więc trenować boks. Ta rola była dla mnie bardziej wyczerpująca niż odgrywanie Jane o ogromnej sile umysłu w „X-Men: Mroczna Phoenix”.

SPRAWDŹ: Ola Żebrowska - "Kluczowe dla kondycji jest unikanie stresu".

3. Makijaż

Zwykle za bardzo się nie maluję, ale jeżeli już robię mocniejszy makijaż, to bawię się cieniami. Właśnie kupiłam trzy nowe palety. Najbardziej lubię cienie Naked Heat od Urban Decay.

4. Przepis od mamy

Uwielbiam przygotowywać tradycyjną niedzielną angielską pieczeń. Nauczyłam się tego od mamy – ona świetnie gotuje.

5. Ochrona włosów

Raz w tygodniu na dziesięć minut nakładam na włosy maskę wzmacniającą Wellaplex marki Wella Professionals. Dzięki niej moje kosmyki są zdrowe, mocne i odporne na farbowanie.

6. Pielęgnacja skóry

Mam pewną rutynę w pielęgnacji skóry twarzy. Do oczyszczania używam nawilżającego, bezalkoholowego, różanego toniku marki Fresh. Na noc stosuję kolagenowe serum z wit. C od Olehenrikesen. Każdego dnia nakładam podkład zmieszany z kremem z filtrem Super Fluid UV Defense SPF 50+ marki Kiehl’s.

ZOBACZ: 10 rzeczy, których nie wiesz o Margot Robbie

7. Media społecznościowe

Moje etui na telefon ma napis: „Media społecznościowe źle wpływają na psychikę”. Dlatego na Instagramie obserwuję tylko ludzi, którzy mnie inspirują. Takim przykładem są modelki plus size, promujące trend body positivity.

8. Relaks

Po męczącym dniu lubię odpoczywać, oglądając coś lekkiego, jak reality show „Z kamerą u Kardashianów”.

9. Pasja

Gdybym nie była aktorką, to byłabym terapeutką. Lubię czytać książki psychologiczne, zwłaszcza autorstwa Jona Ronsona, np. „Czy jesteś psychopatą? Fascynująca podróż po świecie obłędu”.

ZOBACZ TEŻ: Urodowe patenty Kamili Szczawińskiej [gwiazda WH]


Zobacz również:
REKLAMA