Urodowe patenty Olivii Wilde

Ekożycie zapewnia równowagę. Tą drogą podąża aktorka związana z marką True Botanicals.

Olivia Wilde fot. Shutterstock.com

1. Zielona zmiana

Mama bardzo przywiązywała uwagę do tego, co jemy, a także do tego, czym się myjemy. Ale ekologiczne podejście do kosmetyków stało się dla mnie priorytetem dopiero pięć lat temu, kiedy byłam w ciąży z moim synem.

2. Pielęgnacja skóry

Olejek (True Botanicals, Pure Radiance Oil Clear, ok. 418 zł; truebotanicals.com), od którego zaczęła się moja przygoda z tą naturalną marką, to jedyny kosmetyk nawilżający, którego potrzebuje moja mieszana skóra. Odkąd go używam, nie mam już problemów z trądzikiem.

3. Wbijanie igieł

Zmagam się z bólem stawu skroniowo-żuchwowego - to tam kumuluje się mój stres. Dodatkowo zgrzytam zębami. W rozładowaniu tego napięcia pomaga mi akupunktura.

4. Solidne nawilżenie

Mam wielokrotnie farbowane i kędzierzawe włosy. Udaje się to tylko odżywek na bazie naturalnych składników True Botanicals Nourishing Conditioner, ok. 130 zł, truebotanicals.com).

5. Na sportowo

Ćwiczenia pozytywnie wpływają na mój umysł. Uwielbiam Soul Cycle [słynne studio indoor cyclingu]. Gdy jestem w Nowym Jorku, chodzę także na zajęcia taneczne do studia tańca mojej szwagierki.

6. Na co dzień

Lubię naturalność. Nakładam koloryzujący krem nawilżający (RMS Beauty Un Cover-Up, ok. 136 zł; amazon.com) i korektor – tam gdzie jest to konieczne. Używam też ołówka do brwi i tuszu do rzęs (Chanel, Le Volume de Chanel, ok. 120 zł; chanel. com). Jeżeli chcę poczuć się bardziej szykownie, dodaję eyeliner - ale to tylko na specjalne okazje.

7. Zdrowa alternatywa

Unikam śmieciowego jedzenia, bo po nim tracę energię. Jestem jednak łasuchem, więc restrykcyjna dieta nie jest dla mnie. Życie jest za krótkie, aby odmawiać sobie przyjemności jedzenia. Niedawno zrobiłam makaron z dyni, z naprawdę dobrą arrabbiatą. Byłam dumna z przygotowania tej zdrowej alternatywy spaghetti.

Poznaj też 10 zdrowotnych patentów Kardashianek, które rzeczywiście działają.

ZOBACZ: Kayla Itsines - Możesz mieć mnóstwo followersów, ale czy ludzie Cię szanują?


Zobacz również:
REKLAMA