[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Trener Kardashianek: „Jeśli jest się konsekwentnym, efekty przyjdą na pewno”

To ten gość od ponad 20 lat dba o sylwetki jednej z najsłynniejszych rodzin na świecie.

fot. facebook.com/GunnarFitness

Gunnar Peterson jest jednym z najbardziej rozchwytywanych trenerów w Hollywood. Na co dzień współpracuje m.in. z Khloé Kardashian (jako trener w programie Revenge Body with Khloé Kardashian) oraz jej siostrami - Kendall Jenner i Kim Kardashian West. Nasze koleżanki z amerykańskiej edycji Women's Health miały okazję zadać mu kilka pytań.

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez podbija Instagram zdjęciem w bikini

WH: Dieta i sen są kluczowe, gdy chcemy schudnąć. Masz jeszcze jakieś inne rady dla zapracowanych kobiet, które chcą zrzucić kilka kilogramów?

GP: Słuchajcie swojego ciała. Musicie znać siebie na tyle, by rozróżnić zmęczenie od zwykłego lenistwa. Jeśli chcecie sobie zrobić dzień przerwy, zróbcie dzień przerwy.

WH: Pracujesz z wieloma celebrytami. Czego się od nich nauczyłeś?

GP: Myślenia, że możesz to zrobić i kropka. Kiedy spojrzysz na niektóre znane nazwiska, nieważne, czy ze świata sportu czy rozrywki, zobaczysz, że ci ludzie są skrupulatni w planowaniu i zarządzaniu swoim grafikiem. Tego się nauczyłem. Niezależnie od tego, czy masz nową pracę czy dziecko - przy odrobinie planowania jesteś w stanie wszystko pogodzić. 

WH: Masz jakieś patenty na przyspieszenie efektów treningu?

GP: Jeśli jest się konsekwentnym, efekty przyjdą na pewno. Nie ma w tym żadnej magii. Musisz znaleźć coś, co pozwoli Ci zaangażować się w trening na dłużej. Zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Pamiętaj również o wodzie. Większość ludzi nie pije jej wystarczająco dużo. Myślą, że nawadniają się innymi napojami, a to nieprawda. To co nie jest wodą się nie liczy.

WH: Odpowiednie nastawienie jest kluczem do udanego treningu. Czy mówisz lub robisz coś swoim klientom przed rozpoczęciem sesji?

GP: „Postaraj się zostawić świat zewnętrzny na zewnątrz i skup się tylko i wyłącznie na treningu”. Może brzmi nudno, ale tak jest najlepiej. Na treningu trzeba być obecnym! Dzisiaj tyle mówi się o świadomym przeżywaniu, byciu tu i teraz, odcinaniu się od wszelkich urządzeń. Myślę, że dotyczy to również ćwiczeń. Niezależnie od tego, jaki jest Twój trening, staraj się na nim skupić.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij