Trendy na 2018 rok w styczniowym Women's Health

Nasz trend na 2018 rok? Bycie w formie! Z tym hasłem zgadza się nasza okładkowa gwiazda Maffashion, która opowiada, dlaczego warto o siebie zadbać. W noworocznym Women's Health pokazujemy Wam najgorętsze trendy w fitnessie, diecie, urodzie i stylu i podpowiadamy, jak sprawić, by w  tym roku w końcu się udało!

Maffashion Womens Health

Nieśmiertelna mała czarna

Pamiętacie hasło ogłoszone przez Women’s Health w 2013 roku: „Fit is the new black?”, co w wolnym tłumaczeniu oznaczało tyle, że bycie w formie liczy się bardziej niż elegancki ciuch z metką projektanta. Że dzisiaj sprawne ciało, zdrowa skóra, lśniące włosy więcej mówią o właścicielce niż torebka ze znanym logo. Bo bycie w formie zaczęło oznaczać jedno: dbam o swoje ciało, bo lubię siebie, jestem konsekwentna w dążeniu do celu, kocham życie i biorę odpowiedzialność za jego jakość. Nie ma to wiele wspólnego z zamieszkaniem w siłowni i byciem na diecie 24/7, ale niektórzy to hasło zrozumieli jako przymus bycia szczupłym i znerwicowanym, więc schowali się pod kraciastym kocykiem z kubkiem ciepłego kakao i blachą czekoladowego brownie, gdzie przesiedzieli przez cały 2016 rok.

REKLAMA

Jednak już na początku 2017 roku okazało się, że hygge, ten „uniwersalny klucz do szczęścia”, nie działa, no, może poza zimną i mroczną Danią. Jednak u większości z nas, niemających genów Wikingów, już kilka tygodni takiego „szczęścia” objawiało się bólem wątroby i kilogramami nadwagi. Więc tłuściutkie hygge w rankingu modnych trendów szybko zostało podmienione na lagom, czyli umiejętność mówienia: dość. Większość zwolenników tej filozofi i niedostatku wysypało się jednak na jednym: w którym momencie powiedzieć „dość”, żeby już nie odczuwać niedosytu, a jeszcze nie otrzeć się o przesyt. Zmęczeni ciągłym balansowaniem szukają nowych sposobów na życiową równowagę.

Co przyniesie nam 2018 rok? Podobno w czasach, gdy wszystko wokół jest niepewne i chwiejne, mamy postawić na prawdziwe wartości, takie jak wzmocnienie rodziny, powiększanie kręgu przyjaciół i... dbanie o zdrowie i formę. Hasło „Fit is the new black” ma być tak samo aktualne, jak 5 lat temu. Bo z formą jest jak z małą czarną – nigdy nie wychodzi z mody.

podpis naczelnej WHWH

Maffashion na okładce Womens Health 01-02_2018

WH 01-02/2018

Zobacz również:
Samo chodzenie czy bieganie nie wystarczy, aby dobrze przygotować się na wyprawę w góry. Żeby zrobić to solidnie, trzeba podnieść kąt.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA