[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Test WH: czy umiesz podejmować decyzje

Twoje życie to Twój wybór i tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać. Dlatego bierz sprawy w swoje ręce i naucz się sztuki podejmowania decyzji. Rozwiąż nasz test i sprawdź, jak radzisz sobie z dokonywaniem wyborów.

fot. lithian 2014/shutterstock.com fot. lithian 2014/shutterstock.com

Tysiące produktów w sklepie, które tylko czekają, żebyś po nie sięgnęła, nie robią już na Tobie żadnego wrażenia. Ale podejmowanie decyzji w pracy czy w życiu prywatnym może sprawiać kłopoty. „Problematyczny jest wybór ścieżki kariery czy konkretnej firmy, w której chce się pracować – mówi psycholog Violetta Nowacka, założycielka poradni SELF Przyjazne Terapie w Poznaniu. – Ważne i trudne decyzje podejmuje się również w życiu uczuciowym oraz w relacjach z rodziną i przyjaciółmi”. 

Żeby ustalić, czy dobrze radzisz sobie z dokonywaniem wyborów w różnych sferach życia, skorzystaj z naszego krótkiego testu, odpowiedz na 4 pytania i sprawdź wynik.

REKLAMA
Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij