[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Świąteczne prezenty dla ukochanego [powyżej 100 zł]

Tym razem czas na odrobinę szaleństwa! Oto propozycje na prezent dla niego, przy których na cenę patrzyłyśmy przez palce i to jednym okiem, do tego przymkniętym. Ale co tam, w końcu czego się nie robi dla wybranka naszego serca, prawda? 

Fot. Producenci

1. Męski zegarek

W świecie, gdzie prawie każdy dzierży w dłoni smarfon wielkości małego telewizora, dyskretne spoglądanie na zegarek jest prawdziwym aktem elegancji. Zatem jeśli na nadgarstku Twojego faceta znajdziesz jedynie kilka pieprzyków, sprezentuj mu klasyczny model, najlepiej szwajcarskiego producenta. Spory wydatek, ale wśród mężczyzn panuje pogląd, że na butach i zegarku się nie oszczędza – i są to mądre słowa. 

Cena: 525 zł

REKLAMA

REKLAMA

Fot. Producenci

2. Konsola Play Station 4

Wiemy, pomysł po bandzie. Ale po pierwsze - wierzymy, że dorośli mężczyźni wiedzą, kiedy grać, a kiedy zająć się życiem. Po drugie – gry na konsole to nie tylko Wiedźminy czy inne Battlefieldy. To również cały szereg produkcji dedykowanych dwóm graczom w trybie kooperacji (i nie mamy tu na myśli Fify), a więc doskonała okazja do spędzenia czasu we dwoje. Tylko nie wiemy, jak on się odwdzięczy… może jakaś zagraniczna wycieczka?

Konsola Play Station 4 z grą Watch Dogs 2

Cena: ok. 1500 zł

REKLAMA

fot. Producenci

3. Gra planszowa

Doświadczeni wyjadacze powiadają, że rozgrywka nie zakończona solidną kłótnią to żadna rozgrywka. Już to pokazuje skalę emocji i zaangażowania, jakie wyzwalają strategiczne gry planszowe. W tym przypadku wszystkie bitwy, dyplomatyczne intrygi i podstępne machinacje toczą się w doskonale wszystkim znanym Westeros – świecie, w którym rozgrywa się akcja superpopularnego serialu „Gra o tron”. Kto nie chciałby się wcielić w dumnego Starka czy przebiegłego Lannistera?

Cena: 220-250 zł

REKLAMA

REKLAMA

fot. Producenci

4. Skórzana kurtka

Jedna z nieśmiertelnych ikon męskiego stylu. Uniwersalna, klasyczna, ponadczasowa. Pasuje i do znoszonych dżinsów, i do białej koszuli z cienkim krawatem. Porządnej jakość kurtka skórzana wystarczy na całe lata, a nadgryziona zębem czasu tylko zyska charakteru. Nasze specjalistki od stylu sugerują kolor czarny, ale jeśli Twój facet nie potrzebuje asysty przy dobieraniu codziennej garderoby, możesz zaszaleć i poszukać brązowej – według Włochów ten kolor żyje. 

Skórzana kurtka Pepe Jeans Paul Black

Cena: 799 zł

REKLAMA

Fot. Producenci

5. Rower

Owszem, jest środek zimy i jedną z ostatnich rzeczy, na którą teraz mamy ochotę, jest śmiganie na rowerze pośród śniegowych zasp. Ale gdy tylko pierwsze promienie wiosennego słońca pojawią się w naszej szerokości geograficznej, Twój samiec będzie mógł zamienić zatłoczoną komunikację miejską lub korki na rower. WH lubi to.

Cena: 1899 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij