Świąteczne prezenty dla ukochanego [powyżej 100 zł]

Tym razem czas na odrobinę szaleństwa! Oto propozycje na prezent dla niego, przy których na cenę patrzyłyśmy przez palce i to jednym okiem, do tego przymkniętym. Ale co tam, w końcu czego się nie robi dla wybranka naszego serca, prawda? 

Fot. Producenci

1. Męski zegarek

W świecie, gdzie prawie każdy dzierży w dłoni smarfon wielkości małego telewizora, dyskretne spoglądanie na zegarek jest prawdziwym aktem elegancji. Zatem jeśli na nadgarstku Twojego faceta znajdziesz jedynie kilka pieprzyków, sprezentuj mu klasyczny model, najlepiej szwajcarskiego producenta. Spory wydatek, ale wśród mężczyzn panuje pogląd, że na butach i zegarku się nie oszczędza – i są to mądre słowa. 

Cena: 525 zł

Fot. Producenci

2. Konsola Play Station 4

Wiemy, pomysł po bandzie. Ale po pierwsze - wierzymy, że dorośli mężczyźni wiedzą, kiedy grać, a kiedy zająć się życiem. Po drugie – gry na konsole to nie tylko Wiedźminy czy inne Battlefieldy. To również cały szereg produkcji dedykowanych dwóm graczom w trybie kooperacji (i nie mamy tu na myśli Fify), a więc doskonała okazja do spędzenia czasu we dwoje. Tylko nie wiemy, jak on się odwdzięczy… może jakaś zagraniczna wycieczka?

Konsola Play Station 4 z grą Watch Dogs 2

Cena: ok. 1500 zł

fot. Producenci

3. Gra planszowa

Doświadczeni wyjadacze powiadają, że rozgrywka nie zakończona solidną kłótnią to żadna rozgrywka. Już to pokazuje skalę emocji i zaangażowania, jakie wyzwalają strategiczne gry planszowe. W tym przypadku wszystkie bitwy, dyplomatyczne intrygi i podstępne machinacje toczą się w doskonale wszystkim znanym Westeros – świecie, w którym rozgrywa się akcja superpopularnego serialu „Gra o tron”. Kto nie chciałby się wcielić w dumnego Starka czy przebiegłego Lannistera?

Cena: 220-250 zł

fot. Producenci

4. Skórzana kurtka

Jedna z nieśmiertelnych ikon męskiego stylu. Uniwersalna, klasyczna, ponadczasowa. Pasuje i do znoszonych dżinsów, i do białej koszuli z cienkim krawatem. Porządnej jakość kurtka skórzana wystarczy na całe lata, a nadgryziona zębem czasu tylko zyska charakteru. Nasze specjalistki od stylu sugerują kolor czarny, ale jeśli Twój facet nie potrzebuje asysty przy dobieraniu codziennej garderoby, możesz zaszaleć i poszukać brązowej – według Włochów ten kolor żyje. 

Skórzana kurtka Pepe Jeans Paul Black

Cena: 799 zł

Fot. Producenci

5. Rower

Owszem, jest środek zimy i jedną z ostatnich rzeczy, na którą teraz mamy ochotę, jest śmiganie na rowerze pośród śniegowych zasp. Ale gdy tylko pierwsze promienie wiosennego słońca pojawią się w naszej szerokości geograficznej, Twój samiec będzie mógł zamienić zatłoczoną komunikację miejską lub korki na rower. WH lubi to.

Cena: 1899 zł

REKLAMA