Styczniowo-lutowy numer Women's Health już w sprzedaży!

2019 będzie rokiem zmian na lepsze. Skąd to wiemy? Bo w nowy rok i w następną pięciolatkę wkroczymy naprawdę dobrze przygotowane.

edytorial 01-02/19 fot. Adam Pluciński

Czy wiecie, że to już 50. numer Women's Health? Jesteśmy razem ponad 5 lat: najpierw jako kwartalnik, potem dwumiesięcznik, a od 2015 spotykamy się 10 razy do roku. To dzięki Wam w dorocznym plebiscycie Media i Marketing otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Magazynu 2014. To Wasza zasługa, że rok później byliśmy nominowani do Bestsellerów Empiku, to w Waszym imieniu na międzynarodowej konferencji Men’s Health i Women’s Health odbierałam gratulacje za jedną z najlepszych edycji na świecie.

To duża satysfakcja pracować dla takich kobiet, jak Wy, dla kogoś, kto szuka inspiracji i wsparcia, by wprowadzać w swoim życiu zmiany na lepsze. To wielka radość pracować z ludźmi, którym naprawdę zależy na tym, co robią, którzy codziennie przedzierają się przez setki informacji, konfrontują je z opiniami ekspertów, a nowości testują na sobie. W czasach fake newsów, agresywnej reklamy i wszechobecnego blichtru swoje zaangażowanie, pasję i doświadczenie przekuwają w dedykowany Wam magazyn.

Na okładkę naszego 50. numeru zaprosiliśmy Anję Rubik – kobietę, która swój sukces w modelingu postanowiła wykorzystać do zmiany świata na lepsze. Anja walczy o czyste środowisko, zaangażowała się w propagowanie mądrej edukacji seksualnej, staje w obronie praw kobiet. Jest przekonana, że każdy z nas ma w sobie ogromną moc. Bo kiedy zaczniesz działać, wkrótce dołączą do Ciebie inni i wytworzy się niedający się zatrzymać trend. Dlatego pojedynczy głos się liczy. Dlatego nie wolno stać z boku. Women’s Health nie tylko gorąco Anji kibicuje, ale również w tej walce zamierza ją wspierać.

Naprawdę wierzymy, że 2019 będzie rokiem zmian na lepsze. I żeby na wierze i horoskopach się nie skończyło, przygotowaliśmy rzetelny plan. Zacznijmy od poprawy motywacji, potem wyznaczmy swoje cele, zabezpieczmy się na wypadek chwilowego osłabienia silnej woli i zabierzmy się do dzieła. To będzie nasz rok, dziewczyny!

Redaktorka naczelna Women's Health

Aneta Martynów

Tutaj możesz przejrzeć nowy numer strona po stronie.


REKLAMA