[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Styczniowo-lutowy numer Women's Health już w sprzedaży!

2019 będzie rokiem zmian na lepsze. Skąd to wiemy? Bo w nowy rok i w następną pięciolatkę wkroczymy naprawdę dobrze przygotowane.

edytorial 01-02/19

Czy wiecie, że to już 50. numer Women's Health? Jesteśmy razem ponad 5 lat: najpierw jako kwartalnik, potem dwumiesięcznik, a od 2015 spotykamy się 10 razy do roku. To dzięki Wam w dorocznym plebiscycie Media i Marketing otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Magazynu 2014. To Wasza zasługa, że rok później byliśmy nominowani do Bestsellerów Empiku, to w Waszym imieniu na międzynarodowej konferencji Men’s Health i Women’s Health odbierałam gratulacje za jedną z najlepszych edycji na świecie.

To duża satysfakcja pracować dla takich kobiet, jak Wy, dla kogoś, kto szuka inspiracji i wsparcia, by wprowadzać w swoim życiu zmiany na lepsze. To wielka radość pracować z ludźmi, którym naprawdę zależy na tym, co robią, którzy codziennie przedzierają się przez setki informacji, konfrontują je z opiniami ekspertów, a nowości testują na sobie. W czasach fake newsów, agresywnej reklamy i wszechobecnego blichtru swoje zaangażowanie, pasję i doświadczenie przekuwają w dedykowany Wam magazyn.

Na okładkę naszego 50. numeru zaprosiliśmy Anję Rubik – kobietę, która swój sukces w modelingu postanowiła wykorzystać do zmiany świata na lepsze. Anja walczy o czyste środowisko, zaangażowała się w propagowanie mądrej edukacji seksualnej, staje w obronie praw kobiet. Jest przekonana, że każdy z nas ma w sobie ogromną moc. Bo kiedy zaczniesz działać, wkrótce dołączą do Ciebie inni i wytworzy się niedający się zatrzymać trend. Dlatego pojedynczy głos się liczy. Dlatego nie wolno stać z boku. Women’s Health nie tylko gorąco Anji kibicuje, ale również w tej walce zamierza ją wspierać.

Naprawdę wierzymy, że 2019 będzie rokiem zmian na lepsze. I żeby na wierze i horoskopach się nie skończyło, przygotowaliśmy rzetelny plan. Zacznijmy od poprawy motywacji, potem wyznaczmy swoje cele, zabezpieczmy się na wypadek chwilowego osłabienia silnej woli i zabierzmy się do dzieła. To będzie nasz rok, dziewczyny!

Redaktorka naczelna Women's Health

Aneta Martynów

Tutaj możesz przejrzeć nowy numer strona po stronie.


Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij