Sofia Vergara nago na okładkach międzynarodowych edycji Women's Health [wideo]

45-letnia Sofia Vergara, najlepiej zarabiająca aktorka telewizyjna, gwiazda serialu Współczesna rodzina i żona Joe Manganiello opowiada o swoim ciele, treningu i nagości.

Je jak zwierzę (to jej własne słowa), ale nigdy nie wychodzi z domu bez pełnego makijażu. Pełna sprzeczności Sofia nie wstydzi się do nich przyznać. Chociaż spędziła dzieciństwo na kolumbijskich plażach Sofia Vergara nigdy nie kąpała się nago. Nawet w swoim własnym, doskonale znanym z instagramowych fotek basenie, nie mówiąc już o publicznych akwenach. Nie ma w zwyczaju chodzić nago po domu, a jednak dała się namówić na rozbieraną sesję do Women’s Health. Bo nie wstydzi się swojego ciała i czuje się w nim doskonale.

“Nie chodzi o to, żeby mieć mięśnie czy sześciopak. Ja nie mam” – mówi gwiazda i podnosi koszulkę, żeby to udowodnić (OK, to może rzeczywiście nie jest sześciopak, ale wyjątkowo płaski brzuszek). – “Nie muszę mieć ciała jak fit modelka. To kosztowałoby mnie zbyt wiele wysiłku!”.

Jeśli takie ciało można mieć bez nadmiaru wysiłku, to znaczy, że los był dla Sofii wyjątkowo łaskawy. Przypomnijmy, że urodzona w 1972 roku Sofia już od 25 lat nie jest nastolatką. Mimo to wygląda jakby nią była. Aktorka ma doskonałą figurę, nieskazitelną skórę i ujmujący uśmiech, który dowodzi, że jest kobietą spełnioną i szczęśliwą.

Prawdopodobnie oprócz genów jest to zasługa jej bardzo zdrowego podejścia do życia. Zachowuje rozsądny umiar we wszystkim. Trenuje regularnie, ale nie katuje się. Równie pragmatycznie podchodzi do jedzenia. Jeśli znajduje się w jakimś pięknym miejscu, gdzie kuchnia jest doskonała, nie odmawia sobie przyjemności z jedzenia. Ale też doskonale wie, czego nie jeść w nadmiarze – na kaloryczne desery pozwala sobie jedynie od czasu do czasu.

„Gdy masz 45 lat, to choćbyś się bardzo starała, nie możesz mieć ciała bez najmniejszej skazy. Nie ma się co na to obrażać – tak po prostu jest. Zmieniamy się i musimy to zaakceptować. Nie chcę udawać młodszej niż jestem, ale chcę wyglądać świetnie. Myślę, że taka stała pogoń za tym, by wyglądać jak najmłodziej to szaleństwo".

ZOBACZ GALERIĘ Z NAGIMI ZDJĘCIAMI SOFII VERGARY

Cały tekst o Sofii znajdziesz we wrześniowym, wyjątkowym wydaniu Women’s Health – Naga Prawda o Kobietach. Oprócz Sofii w numerze kilka dużych niespodzianek.

REKLAMA