Selena Gomez udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w bikini bez retuszu

I wygląda na nim niesamowicie!

Selena Gomez fot. Shutterstock.com

Uwielbiamy Selenę Gomez z wielu powodów, a jej najnowsza, instagramowa sesja zdjęciowa w bikini – która zdaje się być nietknięta dłonią speca od Photoshopa – jest tylko jednym z nich. Podobnego zdania są również miliony jej fanów, którzy jednogłośnie stwierdzają, że to przyjemna odmiana, zobaczyć celebrytkę pozującą bez retuszu.

Więcej zdjęć Seleny z sesji można znaleźć na profilu marki strojów kąpielowych La’Mariette. Pod jednym z nich pewna użytkowniczka wyznała, jak ważne dla niej było zobaczyć piosenkarkę bez żadnej edycji – „Ona nawet nie wie, ile znaczy dla nas to, żr pokazuje swoje niesamowite, naturalne ciało… prawdziwy wzór do naśladowania”.

Przypomnimy, że Selena Gomez zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Od 2013 roku walczyła z toczniem rumieniowatym. W następstwie choroby koniecznym stał się przeszczep nerki, który gwiazda przeszła w roku 2017. Kolejnymi skutkami ubocznymi leczenia tocznia były zaburzenia odżywiania, wahania wagi oraz problemy ze zdrowiem psychicznym. Mimo wielu przeciwności Selena uporała się z demonami i dziś promuje świadomość na temat zdrowia mentalnego oraz dba o to, by do pomocy psychologa miał dostęp każdy, kto tego potrzebuje. Założyła fundację Rare Impact Fund, która wspiera osoby w stanie kryzysu psychicznego.

W niedawnym wywiadzie dla Vogue, Selena opowiedziała o presji, z którą musi mierzyć się od kiedy jej kształty stały się bardziej kobiece. Opinia publiczna wymaga od niej, aby nadal miała taką samą sylwetkę, jaką miała jako nastolatka. „Teraz, gdy mam 28 lat moja figura bardzo się zmienia” – przyznała. Gomez szczególnie wspomina sukienkę, którą miała na sobie podczas Met Gali w roku 2015. „Ta noc wyjątkowo zapadła mi w pamięć… nie czułam się wtedy dobrze ze swoim ciałem” - mówi. Piosenkarka zdradziła, że to właśnie wtedy zmieniła swoje podejście i zamiast starać się dopasować swoje ciało do sukienki, postanowiła dopasować sukienkę do swojego ciała. „To było niesamowite uczucie. Miałam szansę stworzyć piękną kreację razem z Verą Wang, która pasowała do mojego ciała. To był jeden z momentów, w których pomyślałam, że nie muszę już być 19-latką, bo przecież nią nie jestem” - wyznała. My jesteśmy zdania, że dziś Selena wygląda równie niesamowicie, co 10 lat temu. 

REKLAMA