[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ruszaj do kiosku po kwietniowe Women's Health!

Na okładce kwietniowego WH Elsa Pataky - gwiazda "Szybkich i wściekłych 8" i żona Chrisa Hemswortha, która zdradza nam swoje patenty na świetny wygląd. My dorzucamy do tego porady, jak nie dać się wiosennemu przesileniu oraz specjalny dodatek modowy.

Elsa Pataky Szybcy i wściekli na okładce Women's Health Elsa Pataky w kwietniowym WH zdradza swoje triki na piękną figurę.

Fochy Matki natury

Początek wiosny, wbrew temu, co czyni w przyrodzie, ma jakąś magiczną moc psucia dobrego nastroju. Wszystko rozkwita, a nas dopada chandra. Noce stają się coraz krótsze – my przewracamy się z boku na bok. Ptaki radośnie ćwierkają, a nasza wskazówka energii pokazuje rezerwę. I zamiast potrzeby założenia sportowych butów mamy chęć zjedzenia całej czekolady, chociaż doskonale wiemy, że obszerne swetry lada moment wylądują na dnie szafy. Słowem: łapiemy doła.

Okazuje się, że przesilenie wiosenne to nic innego, jak gra hormonów. Dłuższe dni powodują mniejsze wydzielanie melatoniny, odpowiedzialnej za zegar biologiczny. Masz podły nastrój, bo zimowa dieta nie sprzyja produkcji serotoniny. Myślisz o słodyczach, bo tryptofan, najlepszy kumpel serotoniny, potrzebuje cukru, żeby z jedzenia przedostać się do krwi. Ty się wkurzasz, bo jesteś na ssaniu, i wydziela się hormon stresu, który blokuje neuroprzekaźniki odpowiedzialne za dobry nastrój. I tak w kółko.

REKLAMA

Na szczęście jest Women’s Health, który doskonale zna podstępny charakter Matki Natury i ma sposoby na to, by utrzeć jej nosa. Zacznij od s. 101 i patentu na codzienne wstawanie prawą nogą. Szybki rzut oka w lustro. Co widzisz? Szara cera i podkrążone oczy? Na s. 48 znajdziesz sposoby na kamuflaż zmęczenia, ale sama wiesz, że to chwilowe rozwiązanie problemu. Dlatego przygotowaliśmy serię krótkich testów na sprawność (s. 53). Zadbaliśmy też o odpowiednie paliwo dla mięśni (s. 118), a nawet desery, które dodają humoru, a ujmują centymetrów w pasie. Od dziewczyn z WH z Londynu wiemy, co myśleć o witaminowych kroplówkach (s. 113), a koleżanki z Nowego Jorku przysłały nam najmodniejszy trening na szczupłą sylwetkę i energię od rana (s. 106). Na koniec sprawdź na s. 91, czy nie dzielisz życia z energetycznym wampirem. Tak na wszelki wypadek. I kochaj się często: udany seks poprawia i sylwetkę, i urodę, i nastrój. Wszystkiego słonecznego!

PS Na okładkę najnowszego numeru WH trafiła Elsa Pataky - aktorka znana z "Szybkich i wściekłych", prywatnie żona Chrisa Hemswortha (który gościł już u naszych kumpli z Men's Healtha) i matka trójki dzieciaków. Elsa zdradziła nam swój sposób na nieziemską sylwetkę i patent na szczęście.

Przejrzyj – strona po stronie – najnowsze wydanie Twojego ulubionego magazynu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij