Robert Pattinson w roli Batmana?

Dziś rano media obiegła sensacyjna wiadomość: Robert Pattinson ma wcielić się w rolę człowieka-nietoperza w najnowszym filmie Matta Reevesa pt. „The Batman”.

AFP/EAST NEWS

Zmierzch w Gotham

Portal Variety ogłosił sensacyjną nowinę. Gwiazda sagi „Zmierzch”, jeden z największych przystojniaków w branży filmowej, ma zagrać główną rolę w najnowszym filmie o Batmanie. Oczywiście news podzielił fanów filmu na dwie grupy – tych, którzy uważają, że to świetny pomysł (wydaje nam się, że w tej grupie płeć piękna ma sporą przewagę) i tych, co postawili na filmie krzyżyk, sugerując, że komiksowy super bohater stanie się nowym idolem dla nastolatek.

ZOBACZ TEŻ: Britney Spears może już nigdy nie powrócić na scenę

Robert Pattinson ma zastąpić Bena Afflecka, który pożegnał się z rolą Batmana już na dobre. Informacja o Pattinsonie w roli Batmana nie została na razie oficjalnie potwierdzona. Aktor co prawda ma być na szczycie listy kandydatów do roli Mrocznego Rycerza, ale kontrakt nie został jeszcze podpisany. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, Robert Pattinson zostanie najmłodszym Batmanem w historii serii.

Aktor, który kilka dni temu (13 maja) obchodził 33. urodziny, nie może narzekać na brak zajęć. Pattinson pracuje obecnie nad filmem z Christopherem Nolanem, którego premierę zaplanowano na rok 2020. W marcu mogliśmy go oglądać w dramacie sci-fi „High life”, w którym walczył o przetrwanie w kosmosie, natomiast w tej chwili (dosłownie) aktor promuje w Cannes swój najnowszy film „Light house".

Premiera „The Batman” planowana jest na 25 czerwca 2021 roku. Czy Robert Pattinson wcieli się w rolę bohatera w czarnej pelerynie? Dowiemy się pewnie niedługo. Jedno jest pewne – redakcja WH nie ma nic przeciwko!

Batman w spódnicy

Do premiery nowego Batmana jeszcze trochę, ale pełne bandziorów Gotham może liczyć na pomoc jeszcze w tym roku. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu Batwoman, który zadebiutuje jesienią w stacji The CW.

Serial będzie opowiadał historię Kate Kane, kobiety, która nocami zamienia się w bohaterską Batwoman. Zapowiada się prawdziwa petarda. Czekamy, prawie tak, jak na Roberta. A Wy?

ZOBACZ TEŻ: Twórcy Gry o Tron zdradzili zakończenie serialu już w 2 sezonie

REKLAMA