Randkowy horoskop

Najseksowniejsza walentynkowa randka dla Ciebie, według astrologa WH.
Niech gwiazdy będą Twoim przewodnikiem.

| Data aktualizacji: 2021-02-10
Randkowy horoskop Shutterstock.com
Randkowy horoskop

Zawsze jest problem z tym, co fajnego, oryginalnego wymyślić na Walentynki. Są dwie szkoły. Jedni czekają do ostatniej chwili w nadziei, że w ostatniej chwili wpadną na jakiś świetny pomysł i w rezultacie jedzą "romantyczną" kolację w pobliskim fast foodzie, bo wszędzie indziej miejsca są zarezerwowane. Inni starannie planują, z dużym wyprzedzeniem. Ale wszystko i tak zaczyna się od pomysłu. Zarówno dla tych spontanicznych, jak i dla tych lepiej zorganizowanych mamy podpowiedź - wybierz się na randkę zgodną ze swoim znakiem zodiaku. Skonsultowałyśmy się z Donną Page, astrologiem i psychologiem, aby pomogła nam skonstruować 12 najlepszych scenariuszy.

BARAN (21 KWIETNIA - 19 MARCA)

Tęsknisz za silnymi emocjami, dlatego idealna walentynkowa randka dla Ciebie musi zawierać element ryzyka. Co byś powiedziała na to, abyście wraz z ukochanym wybrali się na lodowisko i tam sobie urządzili dwuosobowe zawody, np. kto dalej przejedzie na jednej nodze, itp. Dzięki temu wrócicie do domu rozbrykani i rozbawieni, i gotowi na grzane wino. A po grzanym winie z przyprawami, to jak wiadomo, seks jest niezrównany.

BYK (20 MARCA - 20 MAJA)

Jesteś stuprocentową tradycjonalistką. Dlatego Twój partner nie powinien się raczej silić na oryginalność za wszelką cenę. Będziesz zachwycona bukietem czerwonych róż i wisiorkiem z serduszkiem. A po wymianie prezentów kolacja z szampanem w eleganckiej modnej, klimatycznej knajpce. Żeby jeszcze Twój parter przypilnował doboru muzyki (Wasze ulubione kawałki), to już w ogóle byłoby bosko.

BLIŹNIĘTA (21 MAJA -20 CZERWCA)

Jesteś inteligentna i zabawna, i nie lubisz się nudzić. Naszym zdaniem idealna randka dla Ciebie to wyprawa z ukochanym do Escape Roomu. Wspólne pokonywanie trudności i rozwiązywanie zagadek według Ciebie bardziej wiąże ludzi, niż siedzenie w restauracji i patrzenie sobie w oczy. A, jak już mówimy o miejscu, gdzie się jada dobre rzeczy, to cukiernia z domowymi lodami i ciastkami, to dla Ciebie strzał w dziesiątkę.

RAK (21 CZERWCA - 22 LIPCA)

Jesteś nieuleczalną romantyczką, a do tego domatorką. Dlatego najszczęśliwsza będziesz w tym dniu, kiedy, zamiast łazić gdzieś, gdzie są tłumy ludzi i gwar, spędzicie ten wieczór u Ciebie. Przygotujesz pyszną kolację, upieczesz ciasto, nakryjesz pięknie do stołu, zapalisz świece i posiedzicie tak sobie razem. A potem obowiązkowo obejrzycie "To właśnie miłość" albo "Notting Hill.

LEW (23 LIPCA - 22 SIERPNIA)

Lwica nie lubi bylejakości. Prezent powinien być w dobrym gatunku i lokal powinien też być na poziomie. Czy mówił Ci ktoś, że bywasz czasem snobką? Nie? Zresztą, nieważne. W każdym razie, żeby nie dręczyć biednego narzeczonego, ani nie przeżywać rozczarowań, że życie nie dostaje do Twoich oczekiwań, musisz wcześniej subtelnie zasugerować facetowi, czego się spodziewasz. Pisząc - "subtelne sugestie" mamy na myśli podrzucenia na widocznym miejscu wizytówki tego lokalu oraz parokrotne pokazanie mu wymarzonego prezentu palcem, mówiąc: "O, jaki piękny pierścionek/naszyjnik/zegarek." etc.

PANNA (23 SIERPNIA - 22 WRZEŚNIA)

Jako osoba skrupulatna i oszczędna nie lubisz wyrzucania kasy w błoto, nawet jeżeli to nie są Twoje pieniądze. Wcale też nie uważasz, że drogi prezent od chłopaka jest adekwatnym wyrazem siły uczucia. Najszczęśliwsza będziesz, kiedy zrobicie sobie razem przyjemność w postaci np. masażu dla par. Dla Ciebie to szczególnie ważne, żeby się zrelaksować, bo jesteś często zbyt spięta, żeby się cieszyć miłością i seksem.

WAGA (23 WRZEŚNIA - 22 PAŹDZIERNIKA)

Kochasz piękno, Wago, i chcesz cieszyć się nim w Walentynki. Więc zaplanujcie coś wyjątkowego, takiego żebyś się mogła przy okazji pięknie ubrać. Na przykład romantyczną randkę w kawiarni w ogrodzie botanicznym, albo na szczycie wieży widokowej, w muzeum sztuki nowoczesnej, albo na koncercie. Otoczona pięknem poczujesz się bardziej seksowna.

SKORPION (23 PAŹDZIERNIKA - 21 LISTOPADA)

Jesteś znakiem bardzo intensywnym emocjonalnie, lubisz silne wrażenia. Ponieważ jest zima, więc nie proponujemy przejażdżki roller coasterem, ale już wyprawa do kina na jakiś mroczny thriller będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Może też spodobać Ci się wspólne wyzwalanie z Escape Roomu utrzymanego w klimacie grozy.

STRZELEC (22 LISTOPADA - 21 GRUDNIA)

Walentynki dla Ciebie to przede wszystkim ucieczka od codzienności, a najlepiej również opuszczenie miasta. Idealna ranka dla Ciebie, to wsiąść do samochodu i pojechać gdzieś przed siebie, zostawiając za sobą cały ten smog. Po drodze może zatrzymacie się w jakiejś melancholijnej knajpce, gdzieś na krańcu świata w miejscowości Niegdysiejsze Śniegi, czy coś w tym rodzaju.

KOZIOROŻEC (22 GRUDNIA - 19 STYCZNIA)

Jesteś kobietą czynu i najlepiej zrobisz, jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce. Czyli sama zdecydujesz i zarezerwujesz stolik w tej knajpce, którą lubisz najbardziej. Ale znając Ciebie, to pewnie już dawno to zrobiłaś, albo (co jest jeszcze bardziej prawdopodobne) na przykład kupiłaś we wrześniu tani lot do Barcelony i teraz czytasz nas w jakimś pięknym miejscu z widokiem na morze, popijając Rioję z ukochanym.

WODNIK (20 STYCZNIA - 20 LUTEGO)

Nigdy nie robisz tego, co inni, Wodniczko, i to też dotyczy Walentynek. Pokazujesz tradycji środkowy palec i śmiejesz się z tych wszystkich serduszek i "romantycznych" randek. Pewnie razem z ukochanym wybieracie się na ściankę wspinaczkową, zgadłyśmy? Albo siedzicie każe w swoim domu i gracie razem w Overwatcha. Absolutnie szczęśliwi.

RYBY (LUTY 19-MARCA 20)

Jesteś łagodną romantyczką. Od dziecka kochasz romantyczne historie i właściwie nie miałabyś nic przeciwko temu, żeby partner Ci się na przykład oświadczył w ten dzień. Elegancka restauracja, bukiet kwiatów, klasyczna muzyka i narzeczony na kolanach wyciąga w Twoją stronę pierścionek zaręczynowy. Szaleństwo. Ale to wersja maksimum. Być może tym razem zadowolisz się maratonem komedii romantycznych oglądanych w towarzystwie ukochanego? A potem wspólna kąpiel, świece i szampan?

Zobacz również:
REKLAMA