Radzka odpowiada na pytania czytelniczek [WIDEO]

Radzka odpowiedziała nam na kilka pytań przy okazji sesji okładkowej do sierpniowego numeru. Oto one.

Jak dobrać letnią sukienkę dla dziewczyny plus size?

Radzka: Tak jak dla każdej innej. Najważniejsze jest to, żeby dobierać swój rozmiar. Dziewczyny plus size wyglądają doskonale w rzeczach w duże, fajne wzory albo w mocnych kolorach. 

Czy można być sexy, będąc plus size?

Radzka: Oczywiście, że można. Przecież to, czy jesteśmy sexy czy nie, nie zależy od naszego rozmiaru. To jest w głowie. Najważniejsze jest to, żebyśmy czuły się dobrze ze swoim ciałem, żebyśmy lubiły siebie. Wtedy będziemy sexy, niezależnie od tego, czy jesteśmy bardzo drobne, średniego rozmiaru, duże czy bardzo duże. Najważniejsze jest to, żeby siebie lubić. Swoje ciało.

Jak przestać się wstydzić swojego ciała?

Radzka: To jest trudne pytanie. Moja rada to po prostu je pokazywać. To, że wstydzimy się jakiejś części swojego ciała to jest tylko w naszych głowach. Jak zaczniecie je pokazywać, to okaże się, że tak naprawdę nic się nie stało i to ciało jest super. Mamy lato, ciepło na dworze - pokazujmy nasze ciała!

Jak reagować na niemiłe komentarze dotyczące naszego wyglądu?

Radzka: Po pierwsze: w ogóle się nimi nie przejmować. Pamiętajcie, że jeśli ktoś pisze nam niemiły komentarz  albo mówi coś niemiłego, to jest to tylko i wyłącznie zdanie tej osoby. To nie znaczy, że my wyglądamy źle. To nie znaczy, że z nami jest coś nie tak. Nie, to jest czyjeś zdanie na nasz temat i nie musi mieć ono wpływu na nasze życie. To ta osoba tak myśli, a to już jest tylko i wyłącznie jej sprawa. 

REKLAMA