Przyjaciele: spotkanie po latach - gdzie oglądać?

Mamy dobrą wiadomość dla polskich fanów Friendsów: program pt. „Przyjaciele: spotkanie po latach" będzie jednak dostępny w naszym kraju. I to w dniu premiery!

Przyjaciele: spotkanie po latach fot. HBO

Przyjaciele: spotkanie po latach - gdzie oglądać?

Jeszcze kilka dni temu mówiło się, że specjalny program poświęcony Friendsom obejrzą wyłącznie użytkownicy HBO Max (czyt. Amerykanie). Europejscy fani ekipy z Central Perk byli załamani i trudno się dziwić - w końcu każdy chciałby zobaczyć spotkanie kultowych bohaterów po siedemnastoletniej (sic!) przerwie.

Na całe szczęście HBO zmieniło plany. Dziś rano dowiedzieliśmy się, że program specjalny będzie dostępny również w naszym kraju. Polscy fani obejrzą go w dniu premiery, czyli 27 maja na platformie HBO GO.

Znowu razem

„Spotkanie po latach" miało się ukazać już w 2020 roku. Jednak z uwagi na pandemię zdjęcia zostały przełożone na kwiecień 2021. Dziś wiemy już, że tym razem wszystko odbyło się zgodnie z planem. 

Boska szóstka, czyli Jennifer Aniston, Matt LeBlanc, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow i David Schwimmer spotkała się w słynnym studiu filmowym Warner Bros w Burbank aby wspólnie celebrować kultowy serial. 

Oprócz odtwórców głównych ról, na planie pojawili się też goście specjalni. W programie zobaczymy m.in. Davida Beckhama, Justina Biebera, BTS, Jamesa Cordena, Cindy Crawford, Carę Delevingne, Lady Gagę, Elliott Gould, Kita Haringtona oraz Reese Witherspoon.

Do premiery programu zostało raptem 6 dni. My nie możemy się już doczekać, a Ty? 

HBO opublikowało wczoraj pierwszy zwiastun, przy którym ciężko opanować emocje...

REKLAMA