Przyjaciele opuszczą Netfliksa

Gdyby Joey zapytał nas dzisiaj „How you doin'?”, odpowiedziałybyśmy, że tak sobie. Dlaczego? No cóż, bo właśnie się dowiedziałyśmy, że Przyjaciele znikną z Netfliksa.

East News

To nieważne, że znamy każdy odcinek na pamięć, a kwestie wypowiadamy szybciej, niż sami aktorzy. „Przyjaciele” będą nas bawić zawsze, tylko trudniej ich będzie spotkać, a ta wiadomość złamała nam serca.

Ostatnie pożegnanie

Mamy czas do końca roku. Od stycznia 2020 na Netfliksie nie obejrzymy już więcej Przyjaciół. Ross, Rachel, Joey, Chandler, Monica i Phoebe przeniosą się na nową platformę od Warner’s Media – HBO Max.

To już drugi cios dla widzów Netfliksa w tym roku. Ostatnio zapowiedziano, że z serwisu zniknie serial The Office (niedostępny w Polsce), który jest najchętniej oglądaną produkcją przez użytkowników streamera w Stanach Zjednoczonych. Domyślacie się, kto zajmuje drugie miejsce? Tak, Przyjaciele.

Jak widać, nie tylko my wolimy puścić sobie ten sam odcinek po raz trzynasty. Nowe seriale są super, ale Przyjaciele to przyjaciele.

Do końca roku na szczęście trochę zostało. Pożegnalne oglądanie każdego odcinka po kolei? Przyjmujemy wyzwanie.

ZOBACZ TEŻ: Meryl Streep i Nicole Kidman w musicalu Netflixa

HBO Max - nowy lider na rynku?

Jak podaje amerykański tygodnik Variety, HBO Max ma wystartować na wiosnę. Świeżo ogłoszona usługa będzie oferować 10 000 godzin treści m.in. od HBO, Warner Bros, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, Cartoon Network i Looney Tunes.

Użytkownicy HBO Max będą mieć ekskluzywny dostęp nie tylko do Przyjaciół. Na nowej platformie znajdą się też Wielkie kłamstewka i nadchodzący serial Batwoman.

„HBO Max zgromadzi bogatą bibliotekę produkcji WarnerMedia, których nie można było do tej pory obejrzeć w serwisach stremingowych” – powiedział Robert Greenblatt, prezes WarnerMedia Entertainment i Direct-To-Consumer.

Serwis będzie również inwestował we własne produkcje pod nazwą Max Originals. Nie wiemy jeszcze, czy HBO Max będzie w Polsce, ani ile ma kosztować miesięczna subskrypcja. Ale skoro będą tam Przyjaciele, to i nas nie zabraknie. Prawdziwych przyjaciół nie opuszcza się w biedzie.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego twórcy Gry o tron wycięli te sceny?

Zobacz również:
REKLAMA