[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Przygotowanie do podróży wg Gwyneth Paltrow

Czekają Cię egzotyczne wakacje albo zagraniczna podróż służbowa? Gwyneth Paltrow zwiedziła chyba cały świat, więc wie, jak przygotować się do dalekiej wyprawy. Zobacz, co aktorka zawsze pakuje do walizki, a co zabiera do torebki na pokład samolotu.

Gwyneth Paltrow fot. shutterstock.com

Pakowanie

„Lubię rzeczy wielokrotnego użytku” – przyznaje aktorka. Poza tym w podróż zabiera zawsze wygodne dżinsy, żakiet i szalik. „Staram się zmieścić ze wszystkim w bagażu podręcznym, nawet jeśli lecę gdzieś na cały tydzień”.

REKLAMA

Przygotowanie do lotu

„Kupuję dużą butelkę wody, rozpuszczam w niej witaminy i piję przez cały lot”.

Wejście na pokład

„Zawsze mam ze sobą spray, który działa antybakteryjnie. Spryskuję nim cały fotel. Poza tym biorę dużą dawkę witaminy C. Podróżuję także z rozmaitami kremami nawilżającymi, bo moja skóra strasznie wysusza się w samolocie. Nie zapominam też o opasce na oczy do spania, zatyczkach do uszu i słuchawkach”.

W powietrzu

Może Ci się wydawać, że aktorka tak dba o siebie, że nigdy nie zdarza jej się pić w czasie lotu. Ale to nieprawda. „Pewnego razu turbulencje były tak mocne, że stwierdziłam: »Chrzanić to!« i zamówiłam Krwawą Mary w środku dnia”.

Więcej o życiu Gwyneth Paltrow przeczytasz tutaj.

WH 07-08/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij