Przepis na sukces [Fit influencerka WH]

Agata Łopatka - autorka bloga Przepis na sukces to pierwsza z fit influencerek, które wyłowiłyśmy w sieci. Schudła 35 kg i nauczyła się gotować bez cukru, ulepszaczy smaku i produktów instant. Brawo!

Przepis na sukces @przepis_na_sukces
@przepis_na_sukces

Jak udało Ci się schudnąć 35 kg i kiedy postanowiłaś, że czas wziąć się za siebie?

Agata Łopatka: Jestem pewna, że te najmniejsze rzeczy, robią w naszym życiu największą różnicę. To zmiana sposobu myślenia i postrzegania "diety" jako sposobu odżywiania. Że nasza dieta, to nasze codzienne proste wybory.
Kiedy postanowiłam wszystko zmienić? Kiedy moje zdrowie było już w opłakanym stanie. Schody były problemem, a przed zawiązaniem butów musiałam opracowywać logistyczny plan. I te przeciskanie się między krzesłem, a ścianą. "O przepraszam jednak nie przejdę" - i tak za każdym razem.

Czy ćwiczysz? Jak wygląda Twoja aktywność?

Agata Łopatka: Podejmowałam się chyba większości możliwych sportów. Biegałam, tańczyłam, ćwiczyłam siłowo. Całe piękno polega na tym, że wiem iż treningiem jest kilkugodzinny spacer po parku, czy wyprawa po górach. Kiedy idę po prostu przed siebie.

Polecam eksperymentować. Dobierać sporty do naszego charakteru i upodobań. Inaczej czas spędzi ktoś kto lubi nastawienie na cel, inaczej ktoś ktoś uwielbia prace w grupie, a inaczej indywidualista. I to jest piękne! Mamy tyle sportów,że jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zmieniły się Twoje nawyki żywieniowe?

Agata Łopatka: Przede wszystkim jem śniadanie. Najczęściej na słodko i na ciepło. Do tego jem 5 posiłków w regularnych odstępach czasu. Piję też dużo wody i nie boję się owoców.

Jeden skuteczny fit patent dla Czytelniczek WH?

Agata Łopatka: Masz ochotę na coś słodkiego? Zblenduj banana, awokado, miód i kakao. Najlepszy krem czekoladowy świata!

Agata specjalnie dla Czytelniczek WH przygotowała przepis na fit pierniczki miodowe bez cukru. Wypróbuj koniecznie!

REKLAMA