[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezenty świąteczne dla siostry lub koleżanki [powyżej 100 zł]

Święta za pasem, a Ty wciąż nie wiesz, co jej kupić? Rzuć okiem na naszą listę i wybierz świąteczny prezent, z którego będzie zadowolona.

fot. producenci

Polaroid 

Chociaż minęły lata, odkąd pojawił się w sklepach, dziś wciąż cieszy się niegasnącą popularnością. Jeśli Twoja siostra lubi robić zdjęcia i rzadko rozstaje się ze swoim aparatem, podaruj jej pod choinkę Polaroid. Spośród innych aparatów wyróżnia go wyjątkowy klimat zdjęć i mechanizm natychmiastowego wywoływania fotografii. Zapewni świetną zabawę na niejednej imprezie, koncercie i spotkaniu ze znajomymi. 

REKLAMA

REKLAMA

fot. producenci

Spersonalizowana biżuteria

Jeśli ona jest fanką błyskotek, na pewno ucieszy się z prezentu w postaci spersonalizowanej biżuterii. Na stronie www.lilou.pl znajdziesz wiele wzorów i materiałów, z których możesz skomponować własne bransoletki oraz łańcuszki. 

REKLAMA

fot. producenci

Depilator laserowy

Ostatnio w sklepach, ku zadowoleniu kobiet, pojawiły się depilatory laserowe, dotychczas dostępne jedynie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Usuwają włoski na długo i w przeciwieństwie do tradycyjnych depilatorów elektrycznych i plastrów, nie powodują podrażnień oraz bólu podczas depilacji. Taki prezent na pewno nie wyląduje na dnie szuflady.

REKLAMA

REKLAMA

fot. producenci

Złoty zegarek

Złote, klasyczne zegarki z metalową bransoletą nigdy nie wychodzą z mody i pasują niemal do każdej stylizacji. Dlatego będą świetnym prezentem dla wszystkich fanek złotej biżuterii.

REKLAMA

fot. producenci

Kosmetyki do makijażu

Kusząca pomadka i pogrubiający tusz do rzęs to obowiązkowe wyposażenie damskiej kosmetyczki. Czerwona szminka, która już dawno uzyskała miano najseksowniejszego kosmetyku wszechczasów, świetnie sprawdzi się podczas eleganckiej kolacji i wieczornego wyjścia do klubu. W parze z wydłużającym i pogrubiającym tuszem dodaje szyku i elegancji. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij