[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezenty świąteczne dla siostry lub koleżanki [do 50 zł]

Jeśli wciąż szukasz świątecznego prezentu, koniecznie rzuć okiem na nasze propozycje. Przed Tobą lista oryginalnych i niedrogich prezentów na Gwiazdkę. 

prezent świąteczny fot. producenci

Książka kucharska

Twoja koleżanka kocha gotować i lubi zdrowo zjeść? Na pewno ucieszy się z pięknie wydanej książki kucharskiej autorki popularnego bloga kulinarnego – Jadłonomia. Marta Dymek skomponowała ponad 100 pomysłów na wegańskie śniadania, obiady i kolacje z bulw, korzeni i liści. Przepisy nie są skomplikowane, a piękne ilustracje potraw cieszą oko i zachęcają do kuchennych eksperymentów.

REKLAMA

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Płyta Leonarda Cohena

Ostatnia płyta Leonarda Cohena z pewnością przypadnie do gustu fankom dobrej, rockowej muzyki. Na dzieło zatytułowane "You Want It Darker" składają się utwory, które można określić jako "majstersztyk w stylu klasycznego Cohena", jednak nie brakuje tu paru zaskoczeń, jakich na próżno szukać na poprzednich płytach barda. 

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Paleta cieni do powiek

Cienie do powiek w stonowanych odcieniach to obowiązkowe wyposażenie damskiej kosmetyczki i bardzo uniwersalny kosmetyk. Kolory nude pasują niemal do każdego typu urody i koloru tęczówki, a liczba odcieni sprawia, że można nimi wykonać wiele dziennych oraz wieczorowych makijaży.

REKLAMA

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Książka

"Wielka księga cytatów..." to zbiór krótkich wypowiedzi sławnych osób zaczerpniętych z powstałych na przestrzeni wieków tekstów literackich i publicystycznych oraz wystąpień publicznych. Podzielone na kilkanaście kategorii cytaty przedstawiają poglądy polityków, naukowców, aktorów, pisarzy, malarzy i muzyków na temat miłości, sensu życia, pracy, pieniędzy i nie tylko. Do poczytania w sam raz na długie, zimowe wieczory.

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Hantle

Jeśli jesteś naszą czytelniczką, doskonale wiesz, że hantle to bardzo uniwersalny sprzęt. Sprawdzą się między innymi podczas ćwiczeń na siłowni, aerobiku czy joggingu. Świetnie nadają się do treningów wzmacniających mięśnie górnych partii ciała (przede wszystkim rąk, nadgarstków i przedramion), ale także nóg i pośladków. Jeśli Twoja koleżanka nie jest na bakier z aktywnością fizyczną, na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij