[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezenty świąteczne dla siostry lub koleżanki [do 100 zł]

Masz problem ze znalezieniem świątecznego prezentu dla siostry? Wciąż nie wiesz, co kupić na Gwiazdkę swojej przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na praktyczne i oryginalne prezenty.

prezent świąteczny fot. producenci

Skakanka z wyświetlaczem

To idealny prezent dla fanek treningów aerobowych i dziewczyn, które po świętach planują popracować nad kondycją. WH poleca skakankę z wyświetlaczem, który pozwala na odczytywanie podstawowych parametrów treningu – ilości skoków, spalonych kalorii i czasu treningu. 

REKLAMA

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Cynamonowy peeling cukrowy z masłem shea

Cynamon to naturalny antydepresant, a jego antybakteryjne właściwości pomagają zwalczać wypryski. Masło shea jest natomiast doskonałym źródłem witamin A, E i F. Działa łagodząco i antybakteryjnie, uelastycznia, regeneruje i natłuszcza ciało. Dzięki swoim właściwościom i przyjemnemu, cynamonowemu zapachowi, taki peeling to dobry pomysł na świąteczny prezent.

REKLAMA

fot. producenci

Kawa i kubek termiczny

Świetny prezent dla wszystkich koneserek małej czarnej. Ziarna tej kawy pochodzą z Etiopii i mają wspaniały, głęboki aromat z nutami orzechów, czekolady i wanilii. Kubek termiczny jest wykonany z porcelany i dzięki podwójnym ściankom długo pozostaje ciepły. Funkcjonalna pokrywka z dziobkiem umożliwia bezpiecznie picie kawy.

REKLAMA

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Krokomierz

To małe, dyskretne urządzenie, liczy wszystkie kroki robione w ciągu dnia, ilość spalonych kalorii oraz przebytych kilometrów. Świetnie motywuje do bardziej aktywnego trybu życia np. zmiany windy na schody, dłużysz spacerów czy regularnego wstawania od biurka w trakcie pracy.

Jego skuteczność w walce o lepszą sylwetkę i kondycję potwierdzają badania naukowców z Indiana University, według których osoby korzystające z urządzeń mierzących kroki przechodzą o 16% dłuższe dystanse, zrzucając przy tym średnio 1,2 kg.

REKLAMA

prezent świąteczny fot. producenci

Scrabble

To świetny prezent także dla dużych dzieci. Gra rozwija kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Dzięki praktycznej i kompaktowej planszy, ta wersja popularnej planszówki będzie idealnym towarzyszem podróży – w samochodzie, pociągu, samolocie lub na słonecznej plaży. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij