Prezenty świąteczne dla partnera lub brata [do 50 zł]

To nie sztuka zrobić komuś udany prezent gwiazdkowy dysponując budżetem rzędu 2000 zł. I jeśli takowy posiadasz - super! My - jak większość znajomych nam kobiet - musimy ograniczyć się jednak do mniejszych kwot, ale też damy radę! Sprawdź, jak sprawić radość swojemu facetowi za naprawdę małe pieniądze.

1. Klasyczny męski sweter

Prosty, czarny, gustowny. Niby nic wielkiego, ale Twój facet doceni ten gest, gdy w mroźne zimowe poranki będzie szaleńczo skrobał szybę samochodu lub oczekiwał zbawienia na tramwajowym przystanku. Można się w nim również wybrać do biura czy na rodzinne spotkanie. Bez udziwnień, bez zabawy modą, bez zbędnych ozdób – czysta klasyka.

Cena: 49,99 zł

2. Odżywka przedtreningowa

Twój mężczyzna systematycznie w pocie czoła pracuje nad sylwetką i formą? Możemy tylko przyklasnąć, ale z pewnością miewa też dni, kiedy zamiast na siłownię, ma ochotę udać się prosto na kanapę i odpalić konsolę. Nie pozwól mu na to zbyt często – odżywka przedtreningowa postawi go na nogi i doda energii nawet na długie godziny po wysiłku. Z pożytkiem dla jego formy i Twoich nerwów!

Odżywka Trec Life Energgy

Cena: ok. 44 zł

3. Achaja

Znasz hasło „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”? Popieramy w 100% i zakładamy, że Ty również. Zatem dbając o Twoje życie erotyczne musimy zaproponować jedną z perełek polskiej literatury fantastycznej, a jak doskonale wiemy, mężczyźni fantazjować lubią. Książka napisana barwnie, lekko i z rozmachem. Zafunduj mu kilka wieczornych randek z Achają - gwarantujemy, że się polubią.

Cena: ok. 30 zł 

4. Skarpety

Święta bez chociażby kilku par skarpet wśród gwiazdkowych prezentów się nie liczą. A do tego dopuścić nie możemy. Te skarpetki to jednak nie byle jakie następczynie onuc – to wyrób w 100% medyczny o działaniu antybakteryjnym, antygrzybiczym i antyzapachowym. Czyli w sam raz na męskie stopy.

Skarpety bambusowe granatowe 

Cena: ok. 23 zł 

Męskie skarpety shutterstock.com

5. Słuchawki do treningu

Okej, zdajemy sobie sprawę z faktu, że za 50 złotych nie uda się kupić słuchawek, które zapewnią serię fonicznych orgazmów, ale umówmy się – te konkretne mają służyć do słuchania muzyki podczas uprawiania sportu.
I do tego celu nadają się świetnie. No chyba że podczas machania sztangą Twój facet koncentruje się na czystości poszczególnych dźwięków. Wtedy sorry, nie było tematu.

Cena: 48 zł 

REKLAMA