[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Prezenty świąteczne dla partnera lub brata [do 50 zł]

To nie sztuka zrobić komuś udany prezent gwiazdkowy dysponując budżetem rzędu 2000 zł. I jeśli takowy posiadasz - super! My - jak większość znajomych nam kobiet - musimy ograniczyć się jednak do mniejszych kwot, ale też damy radę! Sprawdź, jak sprawić radość swojemu facetowi za naprawdę małe pieniądze.

1. Klasyczny męski sweter

Prosty, czarny, gustowny. Niby nic wielkiego, ale Twój facet doceni ten gest, gdy w mroźne zimowe poranki będzie szaleńczo skrobał szybę samochodu lub oczekiwał zbawienia na tramwajowym przystanku. Można się w nim również wybrać do biura czy na rodzinne spotkanie. Bez udziwnień, bez zabawy modą, bez zbędnych ozdób – czysta klasyka.

Cena: 49,99 zł

REKLAMA

REKLAMA

2. Odżywka przedtreningowa

Twój mężczyzna systematycznie w pocie czoła pracuje nad sylwetką i formą? Możemy tylko przyklasnąć, ale z pewnością miewa też dni, kiedy zamiast na siłownię, ma ochotę udać się prosto na kanapę i odpalić konsolę. Nie pozwól mu na to zbyt często – odżywka przedtreningowa postawi go na nogi i doda energii nawet na długie godziny po wysiłku. Z pożytkiem dla jego formy i Twoich nerwów!

Odżywka Trec Life Energgy

Cena: ok. 44 zł

REKLAMA

3. Achaja

Znasz hasło „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”? Popieramy w 100% i zakładamy, że Ty również. Zatem dbając o Twoje życie erotyczne musimy zaproponować jedną z perełek polskiej literatury fantastycznej, a jak doskonale wiemy, mężczyźni fantazjować lubią. Książka napisana barwnie, lekko i z rozmachem. Zafunduj mu kilka wieczornych randek z Achają - gwarantujemy, że się polubią.

Cena: ok. 30 zł 

REKLAMA

REKLAMA

4. Skarpety

Święta bez chociażby kilku par skarpet wśród gwiazdkowych prezentów się nie liczą. A do tego dopuścić nie możemy. Te skarpetki to jednak nie byle jakie następczynie onuc – to wyrób w 100% medyczny o działaniu antybakteryjnym, antygrzybiczym i antyzapachowym. Czyli w sam raz na męskie stopy.

Skarpety bambusowe granatowe 

Cena: ok. 23 zł 

REKLAMA

Męskie skarpety

5. Słuchawki do treningu

Okej, zdajemy sobie sprawę z faktu, że za 50 złotych nie uda się kupić słuchawek, które zapewnią serię fonicznych orgazmów, ale umówmy się – te konkretne mają służyć do słuchania muzyki podczas uprawiania sportu.
I do tego celu nadają się świetnie. No chyba że podczas machania sztangą Twój facet koncentruje się na czystości poszczególnych dźwięków. Wtedy sorry, nie było tematu.

Cena: 48 zł 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij