Prezent na święta dla chłopaka

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na święta dla chłopaka? Redakcja WH przychodzi z pomocą.

Prezent na święta dla chłopaka fot. Shutterstock.com/MPP

Sportowa torba Solier [prezent na święta dla chłopaka]

Drzwi do siłowni nie będą wiecznie zamknięte. Kupienie mu nowej torby na trening ma sens, szczególnie gdy jego obecna jest już mocno wysłużona (albo po prostu Ci się nie podoba). 

Torba polskiej marki Solier została wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz kordury. Jest solidna, pojemna i ma oddzielną kieszeń na buty. 

ZOBACZ TEŻ: 10 pomysłów na prezent dla męża. Narzeczonego również ucieszą.

Słuchawki Jabra Elite Active 75t [prezent na święta dla chłopaka]

Nasz kolega z redakcji MH twierdzi, że jeszcze nie miał w uszach tak dobrze grających słuchawek. Gość zna się na rzeczy, więc bierzemy jego słowa na serio. Słuchawki Jabra Elite 75t nie są tanie, ale za wysoką jakość tyle się płaci. Idealne dla osób aktywnych.

Blender kielichowy Philips HR2602/00 [prezent na święta dla chłopaka]

Przygotowanie smoothie, koktajlu czy dipu jest w tym blenderze dziecinnie proste. Silnik o mocy 350 W i czteroramienne ostrze potrafią zmienić stan skupienia półproduktów zaledwie w 30 sekund. W zestawie jest też bidon, dzięki któremu Twój chłopak będzie mógł zabrać ulubiony koktajl na trening. 

Honor Band 5 [prezent na święta dla chłopaka]

Posiada jedną z najbardziej pożądanych ostatnio funkcji. Domyślasz się, o czym mowa?

Tak, Honor Band 5 potafi zmierzyć poziom tlenu we krwi. Oczywiście nie jest to sprzęt medyczny, i w żadnym wypadku nie należy go tak traktować, ale taki bajer może się przydać. Oprócz tego potrafi monitorować rozmaite parametry w trakcie treningu (m.in. spalanie kalorii, dystans i tętno) oraz wskazać, gdzie leży zgubiony telefon. 

Zestaw Gładki Golibroda [prezent na święta dla chłopaka]

Czym byłyby święta bez choćby jednego zestawu kosmetyków pod choinką?

A tak na serio: kosmetyki Zew cieszą się dużym uznaniem wśród facetów. Zestaw z pędzlem do golenia to kwintesencja tradycyjnego podejścia do męskiej pielęgnacji. Zero udziwnień, wysoka jakość, maksimum skuteczności. 

Waga Withings Body Cardio [prezent na święta dla chłopaka]

To nie jest zwykła waga. Withings Body Cardio, oprócz masy ciała, pokazuje progres w zrzucaniu/nabieraniu kilogramów, poziom wody, poziom tłuszczu, prognozę pogody, puls, prędkość fali tętna, masę mięśni, masę kości, BMI oraz ilość wykonanych kroków. Mieliśmy okazję przetestować ją osobiście i musimy przyznać, że to „najmądrzejsza” waga, jaka dotychczas pojawiła się w naszej redakcji. Ten sprzęt naprawdę potrafi zmotywować do ćwiczeń.

Zobacz również:
REKLAMA